Subscribe to our newsletter:

Volkswagenim

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Reference
I want this app
Download from AppStore

Volkswagen'den yepyeni bir mobil uygulama: Volkswagenim!
Volkswagen hizmetlerine kolayca ulaşabileceğiniz bu uygulama sadece Volkswagen sahiplerine değil, tüm Volkswagen severlere ayrıcalıklı bir dünyanın kapılarını açıyor. Volkswagen sahiplerinin hayatlarını kolaylaştıracak birçok fonksiyon sunan Volkswagenim ile servis randevunuzu online olarak alabilir, servisteki aracınızın durumunu kontrol edebilir, bakım zamanlarını takip edebilir ve aracınıza yakışacak aksesuarları inceleyip servis randevunuza ekleyebilirsiniz. Ayrıca size özel fırsatlardan da anında haberdar olabilirsiniz.
Yolda karşılaşabileceğiniz aksilikler gözünüzü korkutmasın! En yakın Volkswagen Yetkili Servisi ve Canlı Destek – online chat modülü gibi özellikleri ile yolda ihtiyacınız olabilecek her türlü destek de yine Volkswagenim'de.
Uygulamaya entegre olan Volkswagenim Anahtarlık ile hayat artık daha kolay! Volkswagenim ile anahtarınızın ve telefonunuzun yerini lokasyon gösterimi ve ses sinyalleri ile tespit edebilirsiniz. Volkswagenim Anahtarlığınızı ayrıca, Selfie çekmek için bir uzaktan kumanda olarak da kullanabilirsiniz.
Volkswagen dünyasına ait haberler, en son teknolojiler ve heyecan verici etkinlikler… Hepsi Volkswagenim’de.