Subscribe to our newsletter:

Raunt Cep

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Education
I want this app
Download from AppStore

RAUNT CEP UYGULAMASI

YGS ve LYS’ye hazırlanan herkese, istediği üniversite ve bölümü kazandırmak için tasarlanan Türkiye’nin ilk ve tek kişiselleştirilmiş üniversiteye hazırlık çözümü Raunt, cep uygulamasıyla da fark yaratıyor.

Raunt, üniversiteye hazırlık sürecinin başından sonuna kadar sunduğu kişiselleştirilmiş rehberlik hizmeti, çalışma planlaması, farklı tipte on binlerce soru ve çözüm videolarıyla kullanıcılarını adım adım hedeflerine ulaştırıyor.

Sen de basılı içeriklerle online içeriklerin ustalıkla bütünleştirildiği Raunt’ta, kağıt üzerinde çözdüğün testin cevaplarını, her testin sağ üst köşesinde bulunan karekodu okutarak Raunt Cep Uygulaması üzerinden sisteme girebilir, ilgili konuyu kapsayan yaprak testler, fasikül testleri ve online testlerdeki performansını bir arada görebilirsin.

Raunt Cep Uygulaması, Raunt’taki sınav performanslarını detaylarıyla ve kesintisiz takip etmeni, sana özel tekrar listelerine, eksiklerini hızla tamamlayacağın konu anlatım ve soru çözüm videolarına doğrudan yönlendirilerek zaman kazanmanı sağlar.

Bu uygulama aracılığıyla sana iletilen akıllı geri bildirimlerle ne zaman hangi konuyu çalışman, ne zaman hangi testi çözmen gerektiğini bilerek ilerleyecek, süreci eksiksiz tamamladığında, kazanan sen olacaksın!

ÖNEMLİ! Raunt Cep Uygulaması’nın “Raunt YGS-LYS Puan Hesaplama” fonksiyonu, üyelik gerektirmeksizin herkesin ücretsiz kullanımına açıktır.