Subscribe to our newsletter:

Gazeta Magnetofonowa

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Music
  • Lifestyle
I want this app
Download from AppStore

„Gazeta Magnetofonowa“ to pismo ponad podziałami gatunkowymi i pokoleniowymi, opisujące polską scenę muzyczną w całej jej rozciągłości. W stworzenie magazynu zaangażowali się znakomici dziennikarze, znani m.in. „Polityki”, „Przekroju”, „Machiny”, „Onetu”, T-Mobile Music czy Red Bull Muzyka, a felietonistami zostali m.in. Katarzyna Nosowska, Agnieszka Szydłowska, Ten Typ Mes i Pablopavo.

W promocję magazynu zaangażowali się artyści z każdego zakątka sceny muzycznej (od Maryli Rodowicz przez Dawida Podsiadło po Vader) oraz fani, którzy wsparli magazyn swoimi pieniędzmi, przyspieszając start magazynu za pomocą platformy crowdfundingowej Polak Potrafi.

Cyfrowa wersja "Gazety Magnetofonowej" jest dostępna w formie pojedynczych wydań w cenie 2,99 € oraz w formie subskrypcji w cenie 9,99€, obejmującej wszystkie wydania, jakie ukażą się w ciągu 12 miesięcy od zakupu subskrypcji. Subskrypcja odnawia się automatycznie, jej odwołanie jest możliwe w każdym momencie przed odnowieniem i może być wykonane z Twojego konta w iTunes Store.