Subscribe to our newsletter:

PencilBot ESL – Test 1 (Poziom zielony)

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Education
I want this app
Download from AppStore

Gotowy… ze swoim iPhonem lub iPodem?
Do biegu... żeby udoskonalić swój wynik z rozumienia ze słuchu na egzaminie TOEFL lub TOEIC?
Start... PencilBot!

Ta wyjątkowa aplikacja TEST LISTENING daje ci szerokie możliwości ćwiczenia rozumienia angielskiego ze słuchu. Jego format testowy to doskonały sposób przygotowania się do egzaminów rozumienia ze słuchu w testach takich TOEFL czy TOEIC, a ciekawe tematy i stawiające wyzwanie, prawdziwe angielskie scenariusze sprawiają, że uczenie się z testem jest zabawą.

Funkcje:
• Poziom zielony – stosunkowo łatwy. Odpowiedni dla osób posługujących się angielskim na poziomie początkującym i średniozaawansowanym! (Sprawdź również inne nasze aplikacje: poziom zielony i czerwony)
• 18 zróżnicowanych, zabawnych tematów przedstawionych w rozmaitych formach (np.: rozmów, wywiadów, wykładów, reportaży) z ambitnymi. Wiele możliwości, aby udoskonalić umiejętność rozumienia ze słuchu.
• Śledź swoje postępy – sprawdź ilość poprawnych odpowiedzi na pytania z każdego tematu
• Wyjątkowe funkcje – Interaktywne napisy: użyj, aby zapoznać się z kluczowymi wyrazami, definicjami i przykładowymi zdaniami.

O APLIKACJACH PENCILBOT ESL: Wejdź do ekscytującego świata edukacyjnych aplikacji multimedialnych PencilBot! Użyj swojego iPhona lub iPoda, żeby spotkać się z autentycznym, codziennym językiem angielskim i odlotowymi, interaktywnymi ćwiczeniami.
Aplikacje PencilBot ESL to doskonałe narzędzie do samodzielnej nauki lub wspólnej edukacyjnej zabawy z przyjaciółmi, w domu i poza nim! Używaj go często i zanim się zorientujesz, udoskonalisz swoje umiejętności rozumienia ze słuchu, czytania i rozmawiania po angielsku.

AKTUALIZACJA – Aplikacje PencilBot obsługują obecnie następujące dodatkowe języki: angielski, chiński (uproszczony), chiński (tradycyjny), holenderski, fiński, francuski, niemiecki, włoski, japoński, koreański, norweski, polski, portugalski, portugalski (Portugalia), rosyjski, hiszpański, hiszpański (Ameryka Łacińska), Szwedzki, Turecki i Ukraiński.

Doceniamy twoją informację zwrotną – weź udział w naszym badaniu i powiedz nam jak możemy udoskonalić przyszłe aplikacje PencilBot!

http://www.surveymonkey.com/s.aspx?sm=haeooFwPO88ZW1Vv_2bb_2blHw_3d_3d