Subscribe to our newsletter:

PencilBot ESL – Test 1 (Mavi seviye)

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Education
I want this app
Download from AppStore

Hazır… iPhone veya iPod touch’ın yanında mı?
Dikkat… TOEFL ve TOEIC’deki İngilizce dinleme ve anlama yeteneklerini geliştirmeye hazırlan!
Başla… PencilBot!

Bu özel DİNLEME TESTİ uygulaması, sana kapsamlı bir İngilizce dinleme ve anlama pratiği kazandıracak. Uygulamanın test bazlı formatı, TOEFL ya da TOEIC gibi önemli sınavların dinleme ve anlama bölümlerine hazırlanman için sana mükemmel bir yol sunuyor. Üstelik ilgi çekici konuları ve iddialı İngilizce senaryoları da test odaklı öğrenimi daha da eğlenceli bir hale getiriyor.

Özellikler:
• Mavi seviye – orta zor. Orta seviyeden alt-ileri seviyeye kadar olan İngilizce öğrencilerine yöneliktir. (Yeşil ve kırmızı seviye uygulamalarımıza da mutlaka göz at!)
• Pek çok farklı formatta 18 değişik ve eğlenceli konu (örn. karşılıklı konuşmalar, söyleşiler, konferanslar, haber bültenleri) ile iddialı kavrama soruları. Dinleme ve anlama yeteneklerini geliştirmek için pek çok fırsat.
• Gelişimini takip et - Her konu için kaç soruyu doğru yanıtladığını gör.
• Benzersiz özellikler – İnteraktif alt yazılar: Anahtar kelimeleri, tanımları ve örnek cümleleri görmek için dokun.

PENCILBOT ESL UYGULAMALARI HAKKINDA:
PencilBot’un multimedya destekli ve heyecan verici oyunla eğitim dünyasına hoş geldin! Özgün ve günlük İngilizce deneyimini yaşamak ve interaktif eğlencenin tadını çıkarmak için iPhone veya iPod touch’ına dokunman yeterli.

PencilBot ESL uygulamaları, İngilizce iletişimini geliştirmek konusunda sana yardımcı olmak için dil, kültür ve bilgiyi birleştiriyor. Bu uygulamalar, kendi kendine çalışman veya evdeyken ya da yoldayken arkadaşlarınla eğlenebilmen için sana mükemmel bir fırsat sunuyor. Onları sık sık kullanarak İngilizce anlama, okuma ve konuşma yeteneklerini geliştirmeye başlayacaksın.

GÜNCELLEME – PencilBot uygulamaları artık şu yabancı dilleri de destekliyor: İngilizce, Çince (basitleştirilmiş), Çince (geleneksel), Flemenkçe, Fince, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Korece, Norveççe, Lehçe, Portekizce, Portekizce (Portekiz), Rusça, İspanyolca, İspanyolca (Latin Amerika), İsveççe, Türkçe ve Ukraynaca.

Görüşlerin bizim için önemli – anketimize katıl ve gelecekteki PencilBot uygulamalarını nasıl geliştirebileceğimiz konusunda bize fikir ver!
http://www.surveymonkey.com/s.aspx?sm=haeooFwPO88ZW1Vv_2bb_2blHw_3d_3d