Subscribe to our newsletter:

little helper: Rule Of Three

$0.99
iPhone / iPad
Genres:
  • Utilities
  • Productivity
I want this app
Download from AppStore

Sometimes the easiest things are too difficult:

6 eggs cost $2 - how much will one egg cost?

- and how many eggs can you buy for $9?

The rule of three is the solution and this little helper will give you an easy way to get your results without too much thinking!

Use it in your daily routine just by entering the two numbers you know and the one you want to the results for.

The Rule Of Three is available for iPhone and iPad.