Subscribe to our newsletter:

SkyCash

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Utilities
  • Finance
I want this app
Download from AppStore

SkyCash - uniwersalny system natychmiastowych płatności przez komórkę. Pozwala m.in. płacić za parkowanie, bilety do kina, komunikacji miejskiej i kolejowej oraz przelewać pieniądze pomiędzy komórkami. Korzystanie z aplikacji jest bezpłatne i gwarantuje bezpieczeństwo na poziomie bankowości elektronicznej. Podczas tegorocznej Gali Mobility Trends SkyCash otrzymał nagrodę Złoty Bell w konsumenckiej kategorii „Aplikacja roku 2013”.

PORTFEL W TELEFONIE
Dzięki SkyCash kupisz bilety komunikacji miejskiej i kolejowej, zapłacisz za parkowanie, zasilisz telefon na kartę oraz wypłacisz gotówkę z bankomatów sieci Euronet bez używania karty. SkyCash to także najwygodniejszy sposób kupowania biletów do wszystkich punktów Multikina – bez kolejek, nawet kilka dni przed seansem, z możliwością samodzielnego wyboru miejsc. Korzystając z aplikacji możesz też wygodnie opłacić domowe rachunki – wystarczy zeskanować znajdujący się na rachunku kod kreskowy i zapłacić przy użyciu podłączonej do SkyCash karty płatniczej.

SZYBKA REJESTRACJA
Wystarczy podać numer telefonu, na który wysłany zostanie SMS z hasłem. Po wpisaniu hasła i danych należy określić 4-cyfrowy kod PIN do zatwierdzania transakcji realizowanych w SkyCash.

Z KARTĄ WYGODNIEJ
Podłączenie karty płatniczej sprawia, że korzystanie ze SkyCash staje się jeszcze wygodniejsze. Pozwala kupować bilety komunikacji miejskiej i kolejowej bez konieczności pamiętania o regularnym zasilaniu konta oraz dokonywać płatności za domowe rachunku. Za pomocą karty można też natychmiastowo doładować SkyCash w każdym miejscu, 24 godziny na dobę.

ZAPRASZAJ ZNAJOMYCH
Do SkyCash można zaprosić każdego posiadacza telefonu komórkowego zarejestrowanego w Polsce. Stwórz własną sieć użytkowników SkyCash.

WYGODNE ZASILANIE KONTA
Konto SkyCash można zasilić na wiele sposobów, np. przelewem bankowym lub natychmiastowo, bezpośrednio z podłączonej do systemu karty Visa lub MasterCard.

ROZWIĄZANIE DLA BIZNESU
Jeżeli prowadzisz działalność biznesową i chcesz udostępnić klientom nowy wygodny kanał płatności, skontaktuj się z nami. Wyślij wiadomość na biznes@skycash.com lub skorzystaj z formularza na www.skycash.com.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
Wkrótce kolejne usługi - odwiedzaj www.skycash.com i obserwuj nas na Facebook’u.

SkyCash udostępnia płatności w ramach MasterCard Mobile.