Subscribe to our newsletter:

iBankomaty

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Business
  • Travel
I want this app
Download from AppStore

iBankomaty is an application developed for those iPhone users who realised that ATMs are not available at all places in Poland.

The application lets users to view ATMs in a district/city hierarchy, closest ATMs based on GPS and view them on a map if internet connection is available (only iPhone OS 3.0 and above).

Bankomaty to aplikacja przygotowana z myślą o tych użytkownikach telefonów iPhone, którzy podróżując po Polsce przekonali się, że bankomaty nie są wszędzie łatwo dostępne.

Aplikacja pozwala użytkownikowi na przeglądanie listy bankomatów w podziale na województwo/miasto, co jest przydatne podczas planowania podróży. Jeżeli jesteśmy już w docelowym miejscu, aplikacja pomoże znaleźć najbliższe bankomaty korzystając z wbudowanego GPS'a i jeżeli jest aktywne połączenie z internetem, może również wyświetlić te bankomaty na mapie.

Dane o bankomatach do aplikacji są pobierane ze stron banków i geolokalizowane za pomocą dostępnych serwisów Google, co może prowadzić do drobnych nieprawidłowości w danych. Wszelkie uwagi dotyczące danych prosimy zgłaszać na adres bankomaty@iservices.pl, będziemy starali się na bieżąco wprowadzać ewentualne aktualizacje do bazy (będą one automatycznie pobierane przez zainstalowaną aplikację).