Subscribe to our newsletter:

iSlovnik

$3.99
iPhone / iPad
Genres:
  • Reference
  • Education
I want this app
Download from AppStore

Rozsáhlý oboustranný anglicko-český překladový slovník s přehledným uspořádáním a jednoduchým ovládáním.

Hlavní rysy:

● Velmi obsažná slovní databáze, více než 130 tisíc překladových párů v anglicko-českém a téměř stejný počet v česko-anglickém směru. Rozsah srovnatelný s několikasetstránkovým tištěným slovníkem.

● Množství idiomů, frází, předložkových vazeb a odborných výrazů ze všech oblastí lidské činnosti (ruční brzda, kádinka, fakturovaná cena, vlastník pozemku, srdeční komora,...).

● Přehledné uspořádání hesel do tabulky s jediným sloupcem, žádné zhuštěné bloky drobného nebo obtížně srozumitelného textu.

● Rychlé a pohodlné vyhledávání. Stačí zadat prvních pár písmen hledaného slova. Výsledky se průběžně upřesňují po stisku každého jednotlivého písmene. Snadno tak najdete i slova, u nichž nevíte úplně přesně, jak se správně píší. Překlad vidíte ihned, bez nutnosti přecházet do nějakých vedlejších nebo zanořených obrazovek.

● Uživatelské rozhraní kompletně v češtině.

● Všechna potřebná data jsou už obsažena v přímo v aplikaci. Při používání slovníku nebudete potřebovat být připojení k internetu, ani dodatečně dokupovat nějaká další data.

iSlovník vám dobře poslouží v práci, ve škole, na cestách i doma při čtení anglické knížky.

iSlovník byl v AppStore poprvé vydán v říjnu 2009 a pouhých pět dnů po svém zveřejnění se vyšvihl na první místo v žebříčku nejstahovanějších aplikací. Od té doby si jej na svůj telefon nainstalovalo více než 20 tisíc českých i zahraničních uživatelů. Přečtěte si, jak někteří z nich slovník hodnotí na stránkách AppStore:

● Výborný offline slovník s obrovskou slovní zásobou (janina.cz)

● Tak na takovou app jsem čekala. Ke spuštění to nepotřebuje internet a slovní zásoba skvělá. Doporučuji. (P. Picasso)

● Absolutní spokojenost. User friendly. Dobrá slovní zásoba. Možnost vytvoření vlastního slovníku. (Vyti)

● Skvělej slovník, kterej za tu cenu opravdu stojí. (Miloš Z.)

Anglicko-český iSlovník najdete i v Mac App Store.

--

English summary: An extensive English-Czech translating dictionary featuring dependable word database with over 130,000 translation pairs in each language direction. Rich in idioms, phrases, and technical terms. Clear user interface in both English and Czech with "search as you type" suggestions and streamlined presentation of results. Completely self-contained, no internet connection or additional in-app purchases required.