Subscribe to our newsletter:

Turkcell En Yakın : Nöbetçi Eczane , Hastane , Banka atm

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Travel
  • Navigation
I want this app
Download from AppStore

Turkcell En Yakın uygulaması ile size en yakın Eczane (Nöbetçi Eczane), Hastane, Cam, Benzinlik, Banka Atm, Noter, Belediye, Konsolosluk, Polis, Banka Şubesi, Taksi, Otopark, Yeme-İçme, Sinema ve Eğlence noktalarının konumlarını bulabilirsiniz. Bu konumların detaylarını görebilir ve ilgili noktaya nasıl ulaşacağınıza dair alternatif yol önerilerini görebilirsiniz.
Ayrıca bulunduğunuz konumda Superonline fiber altyapısı olup olmadığını öğrenebilir, kolayca fiber konusunda bilgi almak için talepte bulunabilirsiniz.
Turkcell En Yakın uygulamasının Kamera özelliğini (Augmented Reality) sadece iPhone 3GS ve sonrası iPhone modeli sahipleri kullanabilir ve Kamera modunun sağlıklı çalışabilmesi için de açık bir alanda GPS sinyallarini alabilecek bir konumda bulunmak gerekir.
Turkcell En Yakın uygulamasının kullanımı sırasında abonenin konumuna (lokasyonuna) dair sağlanan içerikler bilgilendirme amaçlıdır. Abonenin konumu, hava ve yer koşullarına göre değişiklik göstermektedir. Konum bilgisi, Apple'ın cihazları (iPhone, iPad) için sağladığı servis üzerinden alınmaktadır ve kapalı mekanlarda hassasiyeti düşük olabilir.