Subscribe to our newsletter:

SmartSMS PL

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Utilities
  • Productivity
I want this app
Download from AppStore

"Czy wiesz, że jedna polska litera w pojedynczej wiadomości tekstowej skraca jej długość ze 160-ciu do zaledwie 70-ciu znaków?"

### Informacje ogólne i korzyści z pobrania SmartSMS ###

SmartSMS PL to program do edycji wiadomości SMS, który pozwoli Ci oszczędzić czas i pieniądze!

* SmartSMS PL na bieżąco śledzi ilość wpisanych znaków oraz oblicza ile SMS'ów zajmie Twoja wiadomość. -- Już nigdy nie będziesz pisać wiadomości "po omacku"!

* Usuwa z treści polskie litery, zastępując je typowymi odpowiednikami, np. ś -> s, ę -> e. -- Możesz swobodnie korzystać ze słownika, ponieważ już nigdy nie przepłacisz za polskie znaki diakrytyczne!

* Pozwala jeszcze bardziej obniżyć koszt wiadomości dzięki opcjonalnemu powiększeniu pierwszej litery każdego słowa oraz usunięciu odstępów. -- opcja dla hardcore'owych fanów smsowania ;-)

* Zapamiętuje ustawienia. -- Już nie trzeba za każdym razem ustawiać opcji związanych z dodatkowym dostosowaniem wiadomości.

* Jest maksymalnie zoptymalizowany. -- Od włączenia SmartSMS PL jest gotów do edycji wiadomości. Gdy wiadomość jest gotowa, jeden przycisk usuwa z treści polskie znaki diakrytyczne, wprowadza opcjonalne optymalizacje oraz otwiera wbudowany w telefon program do wysyłania wiadomości.

### Obsługa programu ###

Gdy skończysz edycję, skorzystaj z funkcji WYŚLIJ - treść bez polskich znaków i z opcjonalnymi optymalizacjami zostanie automatycznie skopiowana do schowka, po czym uruchomi się standardowy program do wysyłania wiadomości. Wystarczy wybrać odbiorcę, wkleić treść i wysłać. Łatwizna!

### Zapamiętaj ###

Instalacja SmartSMS PL to świetna sprawa -- zwłaszcza, gdy od dzwonienia preferujesz pisanie wiadomości tekstowych.

Pobierz SmartSMS PL już teraz! Zyskaj na wygodzie i zacznij oszczędzać!


P.S. Aplikacja przeznaczona dla telefonu iPhone z oprogramowaniem w wersji co najmniej 3.0+ -- nie zadziała z iPodem Touch i iPadem!


-------------------------

SmartSMS PL is a message text editor, which helps you save time and money!

* Counts number of characters and provides information on amount of messages to be sent.

* Converts Polish characters in messages to standard alphabet, thus helping reduce cost of messaging.

* Allows to capitalize each word and remove spaces for further message length and cost optimizations.

After you're done, one click of a button saves your message to clipboard and opens messaging application. Just create new message, choose recipient, paste and send. Easy.