Subscribe to our newsletter:

Offline ZTM

$0.99
iPhone / iPad
Genres:
  • Utilities
  • Travel
I want this app
Download from AppStore

Koniec "uciekania autobusom"! Koniec marznięcia na przystankach autobusowych/tramwajowych!
Użyj aplikacji Offline ZTM aby sprawdzać najbliższe czasy odjazdów połączeń autobusowych i tramwajowych komunikacji miejskiej w Warszawie. Aplikacja posiada także większość pozycji przystanków w Warszawie(obecnie 91%) i umożliwia ich prezentację na mapie.
Nie potrzebujesz dostępu do Internetu, aplikacja korzysta z rozkładów dostępnych na urządzeniu(OFFLINE), a to oznacza, że wyszukiwanie jest szybkie a Ty nie tracisz dodatkowych pieniędzy na połączenie z Internetem.

Co potrafi Offline ZTM?
- pokazać ilość minut pozostałych do odjechania wybranych linii
- wyświetlać pełne rozkłady jazdy wybranych linii z podziałem na rozkład dzienny i nocny - z podświetlanym wierszem dotyczącym obecnej godziny
- tworzenie/edytowanie list ulubionych połączeń
- wybór interesującego połączenia w dowolny sposób(przez nazwę linii, przystanku, z mapy, z listy przystanków znajdujących się w pobliżu)
- pokazywanie wybranych przystanków na mapie
- pokazywanie wszystkich przystanków danej linii na mapie
- zaktualizować rozkład jazdy(kilka możliwości: cały, tylko wybrane linie, linie zamieszczone w ulubionych, nowe linie nie będące w obecnym rozkładzie przechowywanym na telefonie)

Wraz z aplikacją dostarczany jest rozkład ZTM Warszawa z dnia 5 kwietnia 2011 r.

------------------------------------
English:
Don't let your bus leave without you! Use Offline ZTM application in order to check the nearest departure of your bus or tram for the public transportation in Warsaw(ZTM). Application provides the location of each transport station in Warsaw. Internet access while checking the schedule is not required. Application uses the schedules saved on the device in order to let you find accurate schedules faster than before.

Don't wait on the bus stations, time is money!

Application is shipped with the Warsaw ZTM time table with version of the 5th of April, 2011