Subscribe to our newsletter:

Turkish Hero: Malkoçoğlu

$1.99
iPhone / iPad
Genres:
  • Games
  • Action
  • Strategy
I want this app
Download from AppStore

★☆★☆★ yıldız vererek uygulamamı destekleyebilirsiniz. :)

Hepimiz Malkoçoğlu filmlerini izleyerek büyümüşüzdür. Erkekler onun kadar cesur ve güçlü olmayı arzularken, kızlar da o cesur güçlü erkeğin hayalini kurmuşlardır. Her filmde ayrı bir mücadele veren Malkoçoğlu hepsinin üstesinden başarıyla gelmiştir. Şimdi bu oyunla çocukluk hayallerimiz gerçek oluyor. Malkoçoğlu gibi ata binmek, onun gibi ok atıp kılıç sallamak, onun gibi kahramanlık yapma sırası bizde.

Malkoçoğlu kadınları severdi, ama görevi gereği bağlı kalamazdı. Ama sonra hayatının aşkıyla tanıştı ve uğruna görevini, kahramanlığı bırakmayı göze aldı. Ancak tehlikeler onu bırakmadı. Ölen askerlerinin intikamını almak ve Malkoçoğlu’nu öldürerek adını tarihe yazdırmak isteyen kötü kalpli kral Malkoçoğlu’nun biricik eşini ne yaptı ne etti kaçırdı. Malkoçoğlu tekrar göreve dönmek zorunda kaldı. Üstelik bu görev diğerlerinden çok farklıydı çünkü sevdiği kadın kaçırılmıştı. İntikam ateşiyle yanan Malkoçoğlu tekrar okunu, kılıcını kuşandı, atını eyerledi, ve yola çıktı. Zorluklarla dolu bir yol vardı önünde ama gözü hiçbir şeyi görmüyordu. Şimdi eşine kavuşması için yardıma ihtiyacı var.

Senin yapman gereken her bölüm için sana verilen hedefi geçecek kadar düşman öldürmen. Bu sırada okun bitebilir, ok toplamak için çevreni kolaçan etmeyi unutma. Öldürmediğin askerler seni hedefinden alıkoymak için tam bir düşmana yakışır şekilde arkandan vurabilirler, işini şansa bırakma. Macera seni bekliyor göster kendini.