Subscribe to our newsletter:

İpragaz

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Utilities
  • Lifestyle
I want this app
Download from AppStore

Türkiye’de LPG sektörünün öncülerinden İpragaz şimdi de iphone uygulaması ile karşınızda!
İpragaz’ın iphone kullanıcıları için özel olarak hazırladığı bu uygulama ile İpragaz ve ürünleri ile ilgili bilgilere ulaşabilecek, size en yakın İpragaz noktalarını ve iletişim bilgilerini bulabilecek, anında sipariş verebileceksiniz. Sosyal medya entegrasyonları ile İpragaz Enerji Takımı’nı Facebook ve Twitter’dan takip edebilirsiniz. Ana menüdeki çevirme fonksiyonu ile eğlenceli zaman geçirip istediğiniz İpragaz melodisini çalabilirsiniz.

Kurumsal
Bu başlık altında 1961’den bu yana İpragaz’ın gelişimini bilgiler ve resimler ile görebilirsiniz. Çevre dostu LPG hakkında bilmediklerinizi buradan öğrenebilir, her türlü öneriniz için bize mesaj gönderebilirsiniz.

Tüp Gaz
Bulunduğunuz nokta belirlenerek size en yakın tüp gaz bayisine yönlendirileceksiniz. Bayinizi seçtikten sonra ister telefonla ister mobil olarak siparişinizi anında verebilirsiniz. Ayrıca, tercih ettiğiniz bölgeye göre tüp gaz ürünlerinin hepsinin fiyat bilgisine de bu başlıktan ulaşabilirsiniz.

Otogaz
Bulunduğunuz nokta belirlenerek size en yakın otogaz istasyonuna ulaşım için izlemeniz gereken yol planını gösterir. Tercih ettiğiniz bölgeye göre güncel otogaz pompa fiyatlarını görebilirsiniz. Aracınıza otogaz dönüşüm sistemi taktırmak istediğinizde yapmanız gerekenleri ve otogaz kullandığınız zaman ne kadar tasarruf edeceğinizi de bu başlık altından öğrenebilirsiniz.

Dökme Gaz
Dökme gaz müşterilerimiz mobil cihaz üzerinden siparişlerini anında verebilir. Dökme gazın konutta ve iş yerinde kullanım alanlarını öğrenebilirsiniz. Bulunduğunuz bölgeye göre 7/24 Teknik Servis hatlarımıza ulaşabilirsiniz.

Yenilikler
Yenilikler bölümünde İpragaz’ın inovasyon projelerini ve ürünlerini görebilirsiniz. Denizcilikte LPG kullanımına olanak sağlayan Marinegas, Otogaz Dönüşüm Sistemleri’nin önde gelen markası Prins ve açık havada özgürlüğün adresi Freepoint hakkında detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.