Subscribe to our newsletter:

Mobilní banka

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Business
  • Finance
I want this app
Download from AppStore

Aplikace Mobilní banka od KB je služba přímého bankovnictví Komerční banky, díky níž máte přehled
o svých osobních financích ve svém telefonu, tabletu, Apple Watch.

OVLÁDÁNÍ NA PÁR KLIKŮ
Jednoduchá a uživatelsky přívětivá aplikace vám umožní sledovat vše o vašich platbách a pohybech na účtu, případně dalších napojených účtech, spoření nebo kreditních kartách a dalších službách.

Platby můžete jednoduše zadat, využít své šablony z internetového bankovnictví, které sdílí všechna spárovaná zařízení, nebo načíst QR kód, ale vždy víte, kolik peněz máte na účtu k dispozici.

HLEDÁNÍ BANKOMATU NEBO POBOČKY
Potřebujete-li najít nejbližší bankomat či pobočku, snadno si je zobrazíte v mapě společně s dalšími informacemi, jako je otvírací doba, kontakt atd.

NAKUPUJTE V OBCHODECH VÝHODNĚ
Pod položkou Slevy získáte tipy, kde výhodně nakoupit v rámci programu Lady karta a Sphere card, které se vám přehledně zobrazí v mapě.

DŮLEŽITÉ TELEFONNÍ KONTAKTY
V mobilní aplikaci máte k dispozici i důležité telefonní kontakty, např. pro blokaci platební karty či infolinku a také přímý kontakt na svého bankovního poradce a domovskou pobočku.

DALŠÍ UŽITEČNÉ SLUŽBY A INFORMACE
Další služby, které naleznete v aplikaci Mobilní Banka od KB, jsou například možnost rychlého sjednání
a zaplacení cestovního pojištění, volba vlastního designu platební karty, simulace možností spotřebitelských úvěrů a hypoték, aktuální kurzovní lístky, podílové fondy a další.

NASTAVTE SI VLASTNÍ LIMITY
Pro zvýšení bezpečnosti máte možnost zakázat či povolit platby na libovolný účet, případně nastavit výši limitu pro platby, a to prostřednictvím nastavení ve vašem internetovém bankovnictví.

Pro více informací nás kontaktujte na lince 800 521 521.


The application KB - Mobilni Banka is a direct banking service from Komerční Banka that gives you a user-friendly way to manage your bank accounts directly from your smartphone, tablet, Apple Watch.

PROCESS TRANSACTIONS IN A FEW CLICKS
Simply send the transfer payment order to any counter-account. You can use all your payment templates from the internet banking or simply scan a QR code to process a payment.

CHECK YOUR BANK ACCOUNTS BALANCE EASILY
Always know how much money you have in your accounts, the value of your investments or an overview of your loans. You get a complete overview of all your payments and account transactions.

FIND INFORMATION ABOUT KB BANKING PRODUCTS
You will appreciate the ability to quickly and easily arrange travel insurance, payment including, and simulate a mortgage loan or a personal loan.

GEOLOCATE CLOSEST FACILITIES
Find the nearest ATM or Komerční Banka branch on the map and other details such as opening hours, contacts and more.

FIND CONTACTS LIST
In the application you have important phone contacts available, e.g. for blocking a payment card or helpline as well as contacts of your bank advisor and your branch.

Contact us, for help or more information: 800 521 521