Subscribe to our newsletter:

Hinddene

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Travel
  • Book
I want this app
Download from AppStore

~~~ DIKKAT - Teknik bir nedenle bu deneme sürümünü kullanabilmek için Internet bağlantınızın kapalı olması gerekmektedir. Aşağıdaki ekran görüntüsünde görülen hata mesajında yazılı olan Error mesajını alıyorsanız, iPhoneunuzun wi-fi ve hücresel veri bağlantılarını kapatarak uygulamayı tekrar çalıştırın, açılacaktır. Geçici olarak meydana gelen bu teknik sorundan dolayı özür dileriz. ~~

Deneme sürümü icin not: Hindistan Gezi Rehberimizin bu sayfasını görebilmek için bu uygulamanın tam ve ücretli versiyonunu telefonunuza indirmeniz gerekir. Tam sürüm ücreti 2.99 USD'dir.

Bu Deneme sürümündeki menülerin sonunda (*) yıldız işareti bulunan sayfalar tam içeriği ile birlikte görüntülenebilir durumdadır. Yıldız işareti olmayan sayfalara ise erişebilmeniz mümkün değildir.

Uygulamamızın tam versiyonunda toplam 96 sayfalık bilgi, 300 fotoğraf ve 28 şehir / bölge haritası bulunmaktadır. Bu bilgi ve kaynaklar ile Hindistan gezinizi sorunsuz bitireceğinize eminiz.

Hindistan Gezi Rehberinin tam sürümüne AppleStore sayfalarından erişebilirsiniz.

Ücretli sürüm için not : Bu uygulamayı yüklediğinizde Hindistan gezinizde size gerekli tüm bilgilere ulaşmış olacaksınız. Bu uygulama Hindistan Gezi Rehberi adlı kitabımın tüm içeriğine iphone üzerinden ulaşmanızı sağlar. Ancak, basılı bir kitabın kapsamı içinde yer alamayacak olan interaktif haritalar, web linkleri, renkli fotoğraflar gibi imkanlar bu uygulama ile size sunulmuş durumda.

Uygulamayı iPhone'unuza indirdikten sonra internet bağlantısına ihtiyacınız kalmayacaktır. Uygulamanın sağlıklı çalışması için internet bağlantısının kapatılması tavsiye edilir.

Uygulamamızda yer alan haritalar 4 kat büyüklüktedir. Ancak, iPhone ekranına sığdırmak için küçültülmüştür. Bu haritaları iki parmak ile büyüterek görüntüleyebilirsiniz.

Uygulamanın bölümleri :

- Hindistan tarihi, coğrafyası, ekonomisi, kast sistemi, dini yapısı, dil özellikleri, iklimi, tren ile ulaşım özellikleri
- Delhi, tarihi, ilk ulaşımda yapılacaklar, oteller, restoranlar
- Varanasi, tarihi, ilk ulaşımda yapılacaklar, oteller, restoranlar, Ganj kıyısı, Sarnath
- Haridwar, tarihi, ilk ulaşımda yapılacaklar, Rishikesh, oteller, restoranlar, yoga aşramları ve Mussorie
- Dharamsala, tarihi, Dalai Lama, ilk ulaşımda yapılacaklar, oteller, restoranlar
- Amritsar, tarihi, ilk ulaşımda yapılacaklar, oteller, restoranlar, Altın Tapınak, Sınır törenleri
- Jaipur, tarihi, ilk ulaşımda yapılacaklar, oteller, restoranlar, Ajmer ve Pushkar
- Mumbai, tarihi, ilk ulaşımda yapılacaklar, oteller, restoranlar
- Goa, tarihi, ilk ulaşımda yapılacaklar, Panjim, Kuzey Goa, Güney Goa, oteller, restoranlar
- Kerala, tarihi, ilk ulaşımda yapılacaklar, Kochi, oteller, restoranlar, Tekne Turları, Varkala Plajı