Subscribe to our newsletter:

BonyBony

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Lifestyle
I want this app
Download from AppStore

Proto, abyste si v dnešní době užili luxusní „zboží“, nemusíte složitě shánět Bony. Stačí jednoduše sledovat stránky BonyBony. Anebo co je ještě jednodušší, stáhnout si do mobilu novou aplikaci BonyBony, abyste měli vše pěkně při ruce!

BonyBony vám totiž každý den servírují zajímavé a nevšední zážitky s až 70% slevami. Můžete si pochutnat v luxusní restauraci, zkrášlit svá těla, relaxovat při masáží, nabít se adrenalinem, nasát trochu kultury… Vše, co je libo, za báječnou cenu! Navíc za nákup zážitků získáváte kredity navíc, takže příště si je můžete užít ještě s větší slevou.

S aplikací BonyBony už nic nepropásnete. Pohodlně si projedete všechny aktuální nabídky ve vašem městě, zjistíte si o nich potřebné info a rovnou je zaplatit (bankovním převodem, kartou či pomocí eKonta).

Snadno se dostanete i ke svému uživatelskému účtu na BonyBony, kde máte přehled všech svých aktivovaných Bonů. Tím vám odpadá starost s tisknutím Bonu. Stačí přijít na místo vašeho zážitku a prokázat se unikátním kódem na telefonním přístroji.

Připojte se k nám, BonyBony jsou tu pro všechny, kdo umí žít, nebo se o to snaží jako my!