Subscribe to our newsletter:

Martinus.sk

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Business
  • Book
I want this app
Download from AppStore

Obrovský katalóg slovenských, českých i zahraničných kníh s detailnými popismi a možnosťou vytvárať si vlastný wishlist priamo v mobile iba zoskenovaním čiarového kódu z knihy. Odteraz už stále budete mať prehľad v knihách.

Najobľúbenejšie internetové kníhkupectvo Martinus.sk teraz už aj vo Vašom iPhone! Stiahnite si aplikáciu, cez ktorú môžete priamo nakupovať viac ako 130.000 titulov za skvelé ceny a odkiaľkoľvek, kde máte pripojenie na internet.

V aplikácií získate všetko potrebné k pohodlnému nakupovaniu, ktoré poznáte z nášho webu; kompletný katalóg, recenzie kníh, vyhľadávanie, rebríček bestsellerov, wishlist (synchronizovaný s vašim webovým kontom), zdieľanie titulov na sociálnych sieťach, ako aj nákupný košík a možnosť objednať si všetko priamo z vášho mobilu. Nechýba ani prehľad všetkých vašich objednávok vrátane stavu ich vybavovania. Nájdete tu taktiež adresár našich kamenných kníhkupectiev s otváracími hodinami.

Navyše vyhľadávať môžete nielen zadaním názvu či autora, ale aj pomocou fotoaparátu vo Vašom iPhone! Stačí stlačiť vo vyhľadávaní ikonku s čiarovým kódom, nasmerovať objektív na čiarový (EAN) kód knihy (alebo iného produktu, ktorý predávame), a ak sa tento titul nachádza v našej databáze, automaticky sa otvorí.

V aplikácií Martinus.sk si môžete objednať produkty z týchto kategórií:
- knihy
- DVD & Blu-ray filmy
- PC hry
- spoločenské hry a puzzle
- LEGO a hračky
- káva, čaj

Budeme radi, ak nám napíšete, ako sa vám aplikácia páči a hlavne ako by ste ju vylepšili. Počúvame vás na apps@martinus.sk či Twitteri na @martinus_sk. Príjemné nakupovanie! :-)