Subscribe to our newsletter:

radia.sk

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Music
  • Entertainment
I want this app
Download from AppStore

Aplikácia ktorú poznáte s úplne novým vzhľadom a ešte lepšími funkciami!

Nové! Nahrávajte vysielanie ktoréhokoľvek rádia. Nahrávky si môžete vypočuť priamo v aplikácii alebo vo Vašom počítači. Nahraté súbory si môžete preniesť do svojho počítača pomocou zdieľania súborov cez iTunes. Nahrávač je dostupný ako nákup v aplikácii.

Nové! "Radio Flow" nákup v aplikácii: Ešte lepšie rozhranie pre počúvanie rádií. Dlaždice zobrazujú obaly albumov práve hraných skladieb alebo logá staníc. Stačí jeden pohľad a máte prehľad čo hrá éter.

Všetci, ktorí majú zakúpený Radio Flow v predchádzajúcej verzii aplikácie majú k nemu prístup aj po aktualizácii. Stačí obnoviť nákupy v úvodnej obrazovke alebo v menu [?] -> Obnoviť nákupy.


Najlepšia aplikácia na počúvanie slovenských rádií. Nalaď si svoju obľúbenú stanicu alebo si vyber stanicu zo zoznamu a teš sa. Aplikáciu Vám prináša portál radia.sk a spoločnosť Apptives.

Otáčaj ovládaním ladenia (tune) pre výber stanice alebo sa ho dva krát rýchlo dotkni pre výber zo zoznamu staníc. Stlač a podrž predvoľbu (preset) pre zapamätanie stanice a krátkym dotykom na predvoľbu zvoľ uloženú stanicu.

=========================================================

The App you know with a brand new design you'll love!

New! Record any stream directly to a .mp3 file. You can listen to recorded files directly in the app or download them via iTunes Document sharing feature.

New! "Radio Flow" in-app purchase: Even better interface with brand new experience. Never miss your favourite tune. The tiles show either logo or cover of the song that plays at the moment.

All users who purchased Radio Flow in the previous version will recieve the upgraded interface for free! Just restore your purchases on the intro screen or in the app menu under [?] - > Restore Purchases menu option.

The ultimate application for listening to the slovak radio stations. Tune in your favorite radio station or select one from the list and enjoy. Application is brought to you by webside radia.sk and company Apptives .

Turn the tune control to select station, double-tap it to choose a station from the list of stations. Tap-and-hold a preset to remember a station and tap shortly to recall the station.