Subscribe to our newsletter:

Player.pl

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Photo & Video
  • Entertainment
I want this app
Download from AppStore

Player to telewizja internetowa pełna wciągającej rozrywki, którą możesz oglądać kiedy chcesz i na czym chcesz.

Znajdziesz tu znane seriale, show, programy i setki godzin filmów z Polski i zagranicy. Player zawiera także największą bibliotekę aktualnych oraz archiwalnych tytułów znanych z anteny TVN i kanałów tematycznych TVN. Użytkownicy player jako pierwsi oglądają odcinki wybranych seriali TVN - jeszcze przed ich premierą w telewizji. Polecamy także produkcje stworzone na wyłączność dla player.pl., jak m.in. seriale: kryminalny „Cape Town”, komediowy „Web Therapy”, wyprodukowany w technologii 360 stopni „Para nie do pary”, show „Lip Sync Battle. Ustawka”, a także programy: „#niemażeniemogę” czy „Zakup kontrolowany. Pierwszy Samochód.”.

Fani sportu w player znajdą kanały Eleven i Eleven Sport z transmisjami największych wydarzeń sportowych na żywo, m.in. ze świata piłki nożnej i sportów motorowych. Z aplikacją player nie przegapisz żadnego ważnego meczu ligi hiszpańskiej, włoskiej, francuskiej, czy szkockiej, ani żadnego z wyścigów Formula 1!

Aplikacja player jest kompatybilna ze smartfonami i tabletami. Z aplikacji można korzystać jedynie na terytorium Polski (Twoje IP musi być rozpoznawane jako polskie).