Subscribe to our newsletter:

CepYol

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Travel
  • Lifestyle
I want this app
Download from AppStore

En İyi Mobil Uygulama Ödüllü Cepyol (Turizm Teknolojileri Zirvesi 2013),

otel, uçak, otobüs ve araçları cebinize getiriyor.

Cepyol yurtiçi ucak bileti, yurtdışı uçak bileti ve otobüs biletlerini kolayca alabileceğiniz, otel rezervasyonu yapabileceğiniz, tüm otelleri ve, havayolu ve otobüs şirketlerinin biletlerini tek bir ekranda detaylıca karşılaştırarak sunan, araç kiralayabileceğiniz, en uygun veya en ucuz bileti bulmanızı sağlayan kişisel seyahat acentanızdır.

Türk Hava Yolları (THY), Anadolu Jet, SunExpress ve Atlas Jet dahil yurtiçi ve yurtdışından 800’ün uzerinde havayolu firması ile dünyanın her yerine uçuş seçenekleri sunan Cepyol üzerinden, ayrıca Varan, Ulusoy, Anadolu Ulaşim, Efe Tur ile birlikte 66 firmadan Turkiyenin heryerine otobüs bileti alabilirsiniz.

“Uçuş Bilgileri” butonu ile havalimanlarına iniş, kalkış ve gecikme bilgileri ile tüm uçuşları izleyebilir, “Şehir Hatları Vapurları" butonu ile İstanbul sehir hatları vapur seferleri bilgilerini iskele ve sefer saatlerine göre alabilir.“İDO seferleri“ butonuna tıklayarak,İDO'nun seferlerini sorgulayabilirsiniz

Cepyol'dan seyahatlerinize online hotel rezervasyonu, online otobüs bileti ve online uçak bileti almak için mobil cihazınızı veya bilgisayarınızı kullanabilirsiniz.

Cepyol seyahatinizi sorun olmaktan çıkartır, ister iş gezisi ister tatil gezileri olsun, çıkacağınız yolculuğa dair en uygun çözümleri ve en ucuz biletleri cebinize ulaştırır. Kampanyalı uçak seferlerinden, kampanyalı otobüs seferlerinden ve kampanyalı otel konaklamalarından haberdar eder.

Cepyol bir Cepyol Com Turizm Pazarlama ve Yayıncılık A.Ş. markasıdır. Cepyol tarafından satılan uçak biletleri ilgili tüm rezervasyon, bilet satış, iptal ve değişiklik işlemleri Alto Turizm Seyahat Acentasi (IATA kodu 8821340) tarafından yapilmaktadir. Cepyol tarafından satılan otobüs biletleri ile ilgili tüm rezervasyon, bilet satış, iptal ve değişiklik işlemleri ilgili firma tarafından yapılmaktadır.