Subscribe to our newsletter:

Lampa Aladyna

Free
iPad
Genres:
  • Entertainment
  • Education
I want this app
Download from AppStore

Pełna przygód, skrząca się humorem opowieść z „Baśni tysiąca i jednej nocy” o Aladynie, który znalazł czarodziejską lampę zamieszkaną przez dżina o wielkiej mocy – w zupełnie nowej e-odsłonie!

„Lampa Aladyna” to opowieść wspominana przez wielu dorosłych jako jedna z najbardziej ukochanych lektur dzieciństwa. Teraz także ich pociechy zapomną o całym świecie, śledząc przygody Aladyna.
Był to chłopiec wyjątkowo sprytny i spostrzegawczy, toteż gdy nieznajomy czarnoksiężnik poprosił go o wydobycie skarbu z jaskini, od razu zwietrzył podstęp. To jednak jeszcze nie wszystko. Wśród złota znalazł zaczarowaną lampę, którą zamieszkiwał bardzo tajemniczy dżin „wielokrotnego użytku i usług”...
Jarosław Mikołajewski, znany i ceniony pisarz, zaproponował zupełnie nową interpretację tej kultowej już opowieści. Nowy wymiar zyskuje ona również dzięki aplikacji, która sama w sobie jest bajką. Dzięki niej maluchy otrzymują pięknie ilustrowaną, interaktywną i angażującą ich wyobraźnię baśń stworzoną na i-Pada.
Sama opowieść ma kilka elementów, o których każdy z nas, dorosłych, mógł w dzieciństwie tylko marzyć. Postaci i przedmioty w bajce mogą być animowane (dotknięte poruszają się lub wydają odgłosy), a narracja – czytana przez lektora (olśniewający w tej roli Wojciech Mann), samodzielnie przez dziecko albo wraz z rodzicami.
Aby przekonać się, jak wygląda baśń w najnowszej e-odsłonie, pobierz 3-stronicowy darmowy fragment i wyrusz z dzieckiem w fascynującą podróż po krainie czarów i fantazji.

Uwaga: Aplikacja przechowuje lub uzyskuje dostęp do danych na Twoim urządzeniu.

Używamy anonimowych informacji zapisanych na Twoim urządzeniu w celach reklamowych i statystycznych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, nie instaluj aplikacji. Poprzez instalację naszej aplikacji akceptujesz zasady opisane w naszej polityce prywatności.