Subscribe to our newsletter:

iÇekici

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Productivity
  • Navigation
I want this app
Download from AppStore

"iÇekici" uygulaması, 7/24 Türkiye'nin her yerinde hizmet alabileceğiniz bir yol yardım hizmetidir.

İhtiyacınız olduğunda uygulamayı açıp karşınıza çıkan 0212 334 20 50 no.lu telefonun üzerine dokunmanız yeterlidir. Uygulama otomatik olarak arama yapacak ve Çağrı Merkezimize ulaşacaksınız.

"iÇekici" sayesinde Türkiye'deki tüm araç çekme ve kurtarma hizmeti veren firmalar, çekiciler ve kurtarıclar ile bağlantısı olan firmamız aracığılıyla yol yardım hizmetini en kısa sürede tek bir tuşla alabileceksiniz. "iÇekici" uygulamasını yükledikten, adınız, soyadınız, telefon numaranız ve araç plakanız gibi bilgileri girdikten ve uygulamanın konum belirlemesine de izin verdikten sonra, her aradığınızda 7/24 çalışan Çağrı Merkezi elemanlarımız en yakın çekiciyi veya kurtarıcıyı size yönlendirecektir.

"iÇekici" uygulaması ile hizmeti aldıktan sonra, piyasa fiyatlarından çok daha düşük olacak olan ödemenizi kredi kartınızdan yapabilirsiniz.

ABONELİK
İsterseniz, Çağrı Merkezi telefonumuzu arayarak yıllık abonelik alır ve bir yıl boyunca çekiçi ücreti ödemezsiniz. Abonelik ücreti 24 TL'yi kredi kartınızla ödeyebilirsiniz. Bu abonelik teminatı aracın bulunduğu il dahilinde ve en yakın yetkili servise kadar olan mesafeyi kapsamaktadır. Böylece yol yardım hizmetlerini bir yıl boyunca hiç bir ücret ödemeksizin alabileceksiniz. Abonelik ödemenin yapıldığı tarihten itibaren 7 gün sonra başlar.

Ayda sadece 2 TL'ye "iÇekici" uygulamasıyla "Yolda kalırsam çekici nereden bulucağım. Hadi buldum. Benden kaç para ister" derdinden kurtulun.

"iÇekici" Türkiye'nin her yerinde 7/24 yanınızda...