Subscribe to our newsletter:

HBO GO Polska

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Entertainment
I want this app
Download from AppStore

Przedstawiamy nowy serwis HBO GO®.

Oglądaj ulubione filmy i seriale z oferty HBO, w tym hity filmowe prosto z Hollywood, kultowe seriale produkcji HBO, kontrowersyjne dokumenty i widowiskowe koncerty. Teraz to wszystko jest dostępne na iPadzie i iPhonie!

HBO możesz mieć wszędzie. Serwis jest dostępny dla abonentów posiadających pakiet HBO i HBO GO. Dzięki nowej aplikacji HBO GO:

• obejrzysz wszystko, co lubisz w HBO, w tym hity filmowe, kontrowersyjne dokumenty, a także najlepsze seriale HBO – „Czysta krew”, „Gra o tron”, „Zakazane imperium”, „Rodzina Soprano”, „Sześć stóp pod ziemią”, „Pohamuj entuzjazm”, „Seks w wielkim mieście”, „Prawo ulicy” i wiele innych. Otrzymasz także dostęp do materiałów zza kulis.

• masz nieustanny dostęp do HBO GO – kiedy chcesz i gdzie chcesz. Dzięki temu nie przegapisz żadnego z twoich ulubionych filmów czy seriali.

• możesz stworzyć własną listę odtwarzania, by obejrzeć ulubione filmy i seriale wtedy, kiedy chcesz.

Żeby skorzystać z HBO GO, zamów usługę u twojego operatora, a otrzymasz dostęp do obszernej oferty programowej HBO GO. By korzystać z serwisu, wymagane jest urządzenie w systemie 3G. W przypadku urządzeń mobilnych mogą wystąpić pewne ograniczenia.

HBO GO wyświetla napisy w czasie rzeczywistym podczas emisji materiałów video na wszystkich dostępnych platformach. Wyświetlanie napisów w czasie rzeczywistym nie jest obecnie obsługiwane przez AirPlay® – z tego powodu napisy nie są dostępne w AppleTV.

Funkcja interaktywna HBO GO (HBO GO interactive) nie jest dostępna na urządzeniach iPad 1.

©2013 Home Box Office, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone. HBO, pokrewne kanały i serwisy są markami należącymi do Home Box Office, Inc.