Subscribe to our newsletter:

Vzpoura mozků, Galaxia a Tvrz - Komiksová klasika

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Entertainment
  • Book
I want this app
Download from AppStore

Milí čtenáři,

po trilogii Pod paprsky zářícího přicházíme s druhou aplikací obsahující klasické české komiksy: Vzpoura mozků, Galaxia a Tvrz, které poprvé vyšly v časopisu Abc v 70. a 80. letech minulého století. Právě tyto příběhy podle nás patří k tomu nejlepšímu, co v Československu na tomto poli vzniklo. A patří zároveň také k nejlepším dílům autorského dua Václav Šorel (scénárista) a František Kobík (kreslíř).

Jako bonus opět v aplikaci najdete dvě videa. V prvním jsme se pokusili vizualizovat osudnou srážku kosmické lodi Galaxia s meteoritem, která znamenala smrt většiny její posádky. Druhé video obsahuje více než šestiminutový rozhovor se scénáristou Václavem Šorelem.

Doufáme, že z aplikace budete mít stejnou radost, jako my. Vzhledem k nákladům na vývoj a nákup práv pro uveřejnění komiksů jsme cenu každého příběhu stanovili stejně jako minule na 1,59 eur a cenu celé trilogie na 2,99 eur. Komiks si stačí koupit jednou a nákup si pak přenést na další zařízení pomocí tlačítka pro obnovení nákupů. Je pak dostupný pod stejným iTunes účtem.

Aplikace funguje na iPadu, iPadu 2, mobilních telefonech iPhone 4 a iPhone 3Gs a přehrávačích iPod touch 3. a 4. generace. Na iPhonech 3G funguje také, ale nemusí být zcela stabilní a rychlost prohlížení je kvůli nižšímu výkonu telefonu pomalejší.

Vzhledem k velikosti aplikace doporučujeme její stažení přes kvalitní Wi-Fi. Po zakoupení komiksů už nevyžaduje další připojení k internetu.

Doufáme, že se budete dobře bavit. Vaše podněty, jak aplikaci vylepšit, případně návrhy, jaké další komiksy byste si přáli na iPad vidět, uvítáme na naší Facebookové stránce NewsLab.cz.

Děkujeme, tým NewsLab.cz