Subscribe to our newsletter:

InfoAlbania

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • News
  • Entertainment
I want this app
Download from AppStore

Miresevini ne aplikacionin e pare shqip te ofruar nga New Media Communications.
Per here te pare ne App Store, FALAS per te gjithe ju te apasionuar ndaj produkteve Apple.
Merrni per here te pare lajmet me te fundit ne celularin tuaj nga Shqiperia, Kosova, Rajoni, Bota, Biznesi, Sporti, Lifestyle, Teknologji, Shendeti, Turizmi, Misteret nga nje staf profesionistesh.
Informacione ne kohe reale, ne Shqip, per shqiptaret kudo qe ndodhen nga nje media e pavarur qe operon teresisht Online.
Duke shkarkuar Infoalbania App ne celularin tuaj mund te keni gjithe informacionet qe deshironi me vete, kudo qe ndodheni, ne kohe reale.
Pervec se te lexoni informacione, ju mund te ndiqni video me permbledhje informative, mund ti ndani ato me miqte ne Facebook apo t’ja dergoni me email atyre.
Ju ftojme ta ndani kete pervoje me miqte tuaj, pasi aplikacioni eshte FALAS.
Se shpejti Infoalbania.org do te ofroje edhe versionin ne gjuhen angleze.
*** Ne rast se provoni problem apo veshtiresi ne shfaqjen e teksteve, videove apo fotogalerive ju lutem mbylleni dhe ri-hapeni perseri aplikacionin. Ne jemi ne pune e siper per te permiresuar pervojen tuaj me ne. Falemnderit qe jeni pjese e zhvillimit.