Subscribe to our newsletter:

iKerzz Menu

Free
iPad
Genres:
  • Business
I want this app
Download from AppStore

Türkiye’nin sektördeki ilk uygulamalarından olan iKerzz® Menu, mobil cihazların şık tasarımı ve pratik kullanımı ile birleşip işletmenizde fark yaratan modern bir konsept oluşturur.

Klasik menu anlayışını bir adım ileri götürerek mobil teknolojiyle buluşturan iKerzz® Menu, Kerzz® POS’ un mobil cihazlar için geliştirdiği elektronik menü yazılımıdır.

Alışılagelmiş kağıt menüler yerine mobil cihazlar üzerinden menülerinizi sunmanızı sağlayan iKerzz® Menu yazılımı ile, işletmenize daha çağdaş bir görünüm kazandırabilirsiniz. Geliştirilen uygulama ile birlikte, farklı dillerde, istenilen detayda, müşterinin isteği doğrultusunda zengin menüler hazırlayabilir, Siparişin alınmasında yaşanılan karışıklıkların önüne geçebilirsiniz.

iKerzz® Menu sayesinde, müşterileriniz mobil cihazlar üzerinden menü içerisinde tüm ürünleri resimleri ile birlikte ayrıntılı şekilde inceleyebilir ve siparişlerini, servis elemanına ihtiyaç duymadan seçmesini ve mutfağa iletmesini sağlar. Bu sayede siparişin toplama sürecinde zaman ve eleman tasarrufu sağlar.

iKerzz® Menu’nun size sunduğu birçok özellikten biri olan çoklu dil desteği ile yabancı misafir portföyünüze de hitap edebilirsiniz. Böylelikle, yabancı misafirlerinize kendi dillerinde ürünlerinizi tanıtabilir ve daha kaliteli hizmet sunabilirsiniz.

İşletmenizde fark yaratan bu şık uygulama ile tanışarak kendinizden söz ettirebilir, rakiplerinizin bir adım önüne geçebilirsiniz.

*************

IKerzz® Menu is one of the first applications in this industry in Turkey. Together with a stylish design and practical use of mobile devices, it makes you to create difference and more modern ambiance in to your business.

IKerzz® Menu is developed as a mobile menu, which takes one step forward to classical menus.

By IKerzz® Menu that works integrated with Kerzz® POS, you can present your menu via mobile devices instead of classical paper menus so it provides to create more modern ambiance in your business.

You can prepare a menu which supports different languages and has unlimited details based on the needs of your business.

Also confusion during ordering progress will be taken down to the lowest point.

Your customers can take a look of the pictures and details of your products via IKerzz® Menu.They can give their order without need of a waiter. In this system kitchen crew will be informed.

About order details simultaneously. So ordering and preparing progresses takes lesser time and you need of service crew will be lowered.

Also with the multiple language support of IKerzz® Menu, you can present your menu to your customers in their own language and improve your service quality for your customers in any nation.

With IKerzz® Menu you can create a recognizable difference in your business.