Subscribe to our newsletter:

EA MyCare

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Utilities
  • Medical
I want this app
Download from AppStore

EA MyCare

MyMobility'den sonra Europ Assistance Türkiye; şimdi de iPhone sağlık asistans uygulaması ile yanınızda !

EA MyCare tüm sağlık asistans hizmetlerine ( acil ambulans temini, medikal danışman ve ilk yardım bilgi kitapçığı ve çok çeşitli mobil servisler ) tek bir uygulamayla cevap vermektedir.
EA MyCare uygulamasını ücretsiz olarak indirip iphone'unuza yükleyerek sağlık sigortası poliçelerinizi, profilinizi ve kişisel sağlık karnenizi ( kan grubu, yaş, boy, kilo, alerjileriniz, kronik hastalıklar vs. ) kaydedebilirsiniz. Nerede olursanız olun, bulunduğunuz ülkeye göre sadece bir dokunuşla acil hizmetler için direk olarak polis, itfaiye ve ambulans hattına ulaşabilirsiniz. Yurt dışı seyahatlerinizde ülke değiştirme opsiyonu ile hizmetten faydalanmaya devam edebilirsiniz.
EA MyCare; kişisel sağlık karnesi ve profil ile ilgili bilgilerinizin yanında mevcut lokasyon ve sağlık sigorta poliçeniz ile ilgili bilgileri de otomatik olarak çağrı merkezine hızlıca iletilmesini sağlayarak sağlık asistans yönetimini kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Bilgiler otomatik olarak MyCare sunucuları ile işlenerek, çağrı merkezine yönlenmektedir. iPhone lokasyon tanımlama (GPS) bilgisi, tüm acil ambulans ve diğer medikal hizmetlerini basit bir kaç adımla ayağınıza getirmektedir. Acil bir durumda sadece birkaç dokunuş ile Tüm sağlık sigorta bilgileriniz, o anda en gerekli şey olan kişisel sağlık karneniz ve GPS ile nokta atışı tespit edilen konumunuz daha çağrınız merkezimize telefon yoluyla bağlanmadan EAT ambulans hattına ulaşır ve hiçbir bilgi vermenize yada adres tarifi yapmanıza gerek kalmadan ambulans çoktan yola çıkmış olur. 
MyCare, MyMobility'ye benzer bir arayüz ile programlanmış ve ihtiyaç anında en hızlı ve kolay şekilde tüm sunulan hizmetlerden birkaç basit dokunuş vasıtasıyla faydalanabilmeniz amaçlanmıştır.

Europ Assistance Turkiye 2012 - You live, we care.