Subscribe to our newsletter:

Sanal Oğretmen

$4.99
iPhone / iPad
Genres:
  • Reference
  • Education
I want this app
Download from AppStore

Matematik temel işlemlerdeki başarı çocuğun gelecekteki eğitiminin bel kemiğidir. Sanal Öğretmen çocuğunuzu bölme, çarpma, toplama ve çıkarma işlemlerinde usta yapıp hayalindeki mesleğe ulaşmasını sağlayacak. Sanal Öğretmen birçok öğrenci üzerinde test edilmiş olup, kullanımı son derece kolaydır bu sayede çocuğunuz ister sizinle isterse de yalnız olarak Sanal Öğretmen ile çalışabilir.

Sanal Öğretmen uygulamasının zorluk seviyesi 0 ile 100 arasındaki sayılar kullanılarak seçilir. Başlangıçta 4’e kadar olan sayılar ile eğer çocuğunuz işlemlerde iyi ise 10’a kadar sayılar ile başlanabilir, başarı arttıkça zorluk seviyesi 100‘ e kadar arttırılabilir.

Dört işlemin farklı kombinasyonları seçilebilir, örneğin:
. Bölme
. Çıkarma
. Toplama
. Çarpma
. Bölme, Çıkarma
. Çıkarma, Toplama, Çarpma
. Çıkarma, Toplama, Çarpma, Bölme
….

Çocuğun zorluk seçtiği işlem alanları kısıtlanıp, bu alanlara odaklanılabilir.

Matematikte sorun yaşayan çocuklar Sanal Öğretmen ile hem matematiği sevecek hemde kısa sürede başarılarını üst noktalara çıkartacaklar.

Sanal Öğretmen ile her gün düzenli olarak çalışıldığında elde edilecek başarı sizin ve çocuğunuzun hayatına mutluluklar katacak.

Sanal Öğretmen IPad / IPhone ve IPod Touch için hazırlanmıştır. Bir defa satın alındıktan sonra tüm cihazlarınızda Sanal Öğretmen ile çalışabilirsiniz.