Subscribe to our newsletter:

Nexto Reader

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Entertainment
  • Book
I want this app
Download from AppStore

Nexto jest darmową aplikacją (tzw. e-book reader czyli czytnik e-książek lub czytnik książek elektronicznych), która umożliwia czytanie ebooków, e-prasy lub słuchanie audiobooków (książek audio do słuchania w formacie mp3) na Twoim telefonie czy tablecie.

Już na start wraz z instalacją lub aktualizacją aplikacji otrzymasz zupełnie za darmo dwa znakomite ebooki do czytania - "Karierę Nikodema Dyzmy" Tadeusza Dołęgi Mostowicza oraz "Zew krwi" Jacka Londona. Wystarczy wejść do zakładki "Biblioteka".

Z aplikacji można korzystać na telefonie lub tablecie (iPhone, iPad, iPad mini). Nexto Reader zapewnia kompletną synchronizację profilu użytkownika i biblioteki zakupionych cyfrowych książek na sklepie internetowym Nexto.pl i w samej aplikacji.

Pośród dostępnych w Nexto e-booków i audiobooków, znajdują się największe międzynarodowe bestsellery takie jak saga "Pięćdziesiąt twarzy Greya” E. L. James, “Wielki Gatsby” F. Scotta Fitzgeralda czy "Życie Pi" Yanna Martela.

Nexto posiada wszystkie najpopularniejsze w Polsce gazety i czasopisma, takie jak "Newsweek Polska", "Gazeta Wyborcza", "Rzeczpospolita", "Polityka" czy "Tygodnik Do Rzeczy".

Podstawowe możliwości aplikacji to:

* pobieranie produktów bezpośrednio na urządzenie (ebooki w całości, audiobooki we fragmentach; aplikacja obsługuje wznawianie transferu; wybór połączenia z siecią tj. WiFi/3G/EDGE),
* czytanie i odsłuchiwanie pobranych publikacji (aktualnie obsługiwane formaty plików, to: EPUB, PDF i MP3),
* automatyczna synchronizacja Biblioteki Klienta pomiędzy WWW a aplikacją,
* „zakładkowanie” tj. aplikacja zapamiętuje ostatnią czytaną stronę książki lub minutę/sekundę odsłuchiwanego audiobooka.