Subscribe to our newsletter:

Mavi Balık

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Lifestyle
  • Entertainment
I want this app
Download from AppStore

Boğazdaki Lezzet Ustası...

Mavi ve Yeşil'in bütünleşen manzarası ile İstanbul Boğazının büyüsünü yaşatan Mavi Balık Restoran 1995 yılından günümüze sizlere boğazdaki lezzet büyüsünü sunmaya devam ediyor.

"Mavi Yeşil" adı ile 1995 yılında hizmete giren Restoranımız, 2000 senesinde lezzet dünyasını zenginleştirerek "Mavi Balık" adı altında hizmet vermeye devam etmektedir.

Mavi Balık, İstanbul Boğazını panoramik şekilde gören ve mavinin sonsuzluğunu ayaklar altına seren manzarası ile günün her saatinde, manzara ile bütünleşen salon ve terası ile gerek özel yemeklerinizi, gerekse iş yemeklerinizi enfes tatlarla taçlandırır.

Zengin menüsü ile Usta şeflerimizin hünerli ellerinde hayat bulan deniz ürünlerimiz ve birbirinden lezzetli tatlar günün her saatinde en taze malzemelerle özenle hazırlanmaktadır.

Hijyen konusunda da gerekli her türlü hassasiyet ve önemi gösteren müessesemiz, gıda teknikerleri tarafından denetlenen mutfağımız, siz müşterilerimize eşsiz deniz ürünlerini tattırmak için elinden geleni yapmaktadır.

900 m2 lik alana sahip olan restoranımız, kış aylarında 300 kişilik kapalı salonla, yaz aylarında ise 100 kişilik açık alanla ve ayrıca 120 kişilik özel terası ile, kendinizi evinizde gibi hissedebileceğiniz konfor ve hizmeti vermektedir..

www.mavibalik.com