Subscribe to our newsletter:

AlkoFakty

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Utilities
  • Education
I want this app
Download from AppStore

Wyjaśnienie:
Aplikacja jest stworzona dla celów rozrywkowych i jej obliczenia nie powinny być używane jako ostateczny wyznacznik w celu określenia stanu trzeźwości, ani zdolności czy dana osoba jest w stanie prowadzić pojazdy mechaniczne.

-------------------------------------

Poznaj AlkoFakty i sprawdź faktyczny stan wiedzy o spożywaniu alkoholu i jego wpływie na postrzeganie rzeczywistości. Poznaj fakty i mity o alkoholu, obal przesądy, poznaj siebie i oceń możliwości swojego organizmu. Grając w AlkoGogle sprawdzisz, w jaki sposób każdy kolejny wypity drink wpływa na Twoją ocenę sytuacji i zmysł równowagi. Pamiętaj, że jest to tylko zabawa, a jej wyniki nie mogą być podstawą do realnej oceny Twojego stanu trzeźwości. Baw się odpowiedzialnie!

1. QUIZ
Odpowiadając na powiększony zestaw pytań sprawdzisz swój poziom wiedzy ze znajomości wpływu alkoholu na organizm ludzki.

2. WIEDZA – AlkoFakty
Znajdziesz tu mnóstwo przydatnych informacji:
- Porady
- Ciekawe fakty i mity o alkoholu
- Linki do stron www

3. KALKULATOR
Na Twój faktyczny stan ma wpływ kilka czynników. Podaj ilość i rodzaj wypitego alkoholu, płeć, wagę, informację, czy pijesz na pusty żołądek lub po posiłku, a poznasz szacunkowy wynik stężenia alkoholu w Twoim organizmie.
W przypadku, gdy wypijesz za dużo, aplikacja wskaże Ci właściwe kroki działania.

4. ROZRYWKA - AlkoGogle
Zobacz jak działają AlkoGogle i jak każdy kolejny drink wpływa na Twój zmysł równowagi.
Trzymaj telefon przed oczami, idź przed siebie i balansując ciałem i telefonem próbuj utrzymać szary punkt jak najbliżej zielonej linii.

Poznaj wszystkie AlkoFakty i baw się odpowiedzialnie.