Subscribe to our newsletter:

Martinus.cz

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Book
  • Catalogs
I want this app
Download from AppStore

Jeden z největších katalogů českých, slovenských i zahraničních knih s detailními popisy a možností vytvářet si vlastní wishlist přímo v mobilu, pouze pomocí naskenování čárového kódu z knihy. Odteď už stále budete mít přehled o všech dobrých knihách.

Nejoblíbenější internetové knihkupectví Martinus.cz nyní už i ve Vašem iPhonu! Stáhněte si aplikaci, přes kterou můžete přímo nakupovat více než 150.000 titulů za skvělé ceny odkudkoliv, kde máte připojení na internet.

V aplikaci získáte vše potřebné k pohodlnému nakupování, které znáte z našeho webu: kompletní katalog, vyhledávání, žebříček bestsellerů, wishlist (synchronizovaný s vaším webovým účtem), Můj Martinus, Moje knihovna, sdílení titulů na sociálních sítích, ale i nákupní košík a možnost objednat si vše přímo z Vašeho mobilu.

Navíc vyhledávat můžete nejen zadáním názvu či autora, ale i pomocí fotoaparátu ve Vašem iPhonu! Stačí stisknout ve vyhledávání ikonku s čárovým kódem, nasměrovat objektiv na čárový (EAN) kód knihy (nebo jiného produktu, který prodáváme), a pokud se tento titul nachází v naší databázi, automaticky se otevře.

V aplikací Martinus.cz si můžete objednat produkty z těchto kategorií:

- Knihy
- DVD & Blu-ray filmy
- PC hry
- Společenské hry a puzzle
- LEGO a hračky

Budeme rádi, pokud nám napíšete, jak se Vám aplikace líbí a hlavně jak byste ji vylepšili. Posloucháme Vás na apps@martinus.cz nebo na Twitteru na @martinus_cz. Příjemné nakupování! :-)

Stáhnutím aplikace Martinus.cz souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami pro nákup na Martinus.cz, které jsou uvedeny na stránce www.martinus.cz/vop.