Subscribe to our newsletter:

VOYO.cz

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Photo & Video
  • Entertainment
I want this app
Download from AppStore

[cz] Aplikace VOYO.cz vám nabízí možnost neomezeně a legálně sledovat české i zahraniční filmy a seriály, atraktivní sportovní přenosy a pořady TV Nova nejen na počítači, ale nově i na iPhone. Za měsíční poplatek máte neomezený přístup ke všem filmům a seriálům z nabídky, které si můžete kdekoliv a kdykoliv přehrát – a to vše bez reklam.

Do katalogu filmů neustále přibývají nové filmové a seriálové tituly. Pestrá je i škála pořadů TV Nova, z nichž ty nejúspěšnější nabízí VOYO dokonce dříve než na televizní obrazovce. VOYO také potěší sportovní fandy, kteří si mohou vychutnat exkluzivní sportovní videa. K dispozici je i široká nabídka dětských pořadů.

Aplikace podporuje nový iPad s Retina displejem.

Aplikace nepoběží v pořádku na zařízeních s jailbreak. Plná podpora AirPlay je vzhledem k zabezpečení aplikace očekávána v následujících verzích.

[en] VOYO.cz app brings you unlimited and legal access to Czech and international movies and series along with attractive sport events and titles of TV Nova, now not only on your computer but also on iPhone. For a monthly fee you have unlimited access to all movies and series from the library, you can play them anywhere and anytime, without any advertising content.

The movie and series library is broad and constantly updated; the successful TV Nova titles are available sooner than on TV. VOYO also offers live streaming of sport events, and for children there is a wide offer of kids movies and series.

App supports the New iPad's Retina display.

Application will not work properly on iOS devices running any unofficial software changes like jailbreak. Full support of AirPlay coming in next updates.