Subscribe to our newsletter:

TEO Saugykla for iPhone

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Utilities
  • Productivity
I want this app
Download from AppStore

INSTALIUOKITE DABAR IR NAUDOKITĖS ŠIAIS PRIVALUMAIS!

1. PROGRAMA MOBILŲ INTERNETĄ FAILŲ SIUNTIMUI NAUDOS TIK JUMS LEIDUS. Programa į Saugyklą įkels ir į Jūsų telefoną parsiųs tik tuos failus, kuriuos patys pažymėsite. Jūsų telefone laikomos nuotraukos, vaizdo ir kiti failai nebus visi automatiškai keliami į Saugyklą ar parsiunčiami į Jūsų telefoną.

2. PRIE FAILŲ PRISIJUNKITE SAUGIAI. Prisijungimas prie Saugyklos ir joje laikomi failai yra koduojami. Ryšys su platforma (https) koduojamas su 128 bitų SSL.

3. TELEFONE PERŽIŪRĖKITE visus į Saugyklą įkeltus failus. Saugykloje laikomas nuotraukas peržiūrėkite neparsisiųsdami jų į telefoną.

4. Į TELEFONĄ PARSISIŲSKITE Saugykloje laikomus failus.

5. IŠ TELEFONO ĮKELKITE ką tik nufotografuotas ar telefone saugomas nuotraukas, vaizdo ir garso bei kitus failus.

6. DALINKITĖS. Kitiems žmonėms el. paštu nusiųskite nuorodą į konkrečius Jūsų Saugykloje esančius failus ar katalogus (apsaugotus slaptažodžiu).

7. Instaliuodami Saugyklos programą į iPhone, turėsite suvesti savo Saugyklos vartotojo vardą ir slaptažodį. Jeigu pakeisite Saugyklos slaptažodį, iPhone programa paprašys suvesti naują Saugyklos slaptažodį.

8. KAI UŽMIRŠITE SLAPTAŽODĮ, jį pasikeiskite Saugyklos svetainėje arba paspaudę šią nuorodą: https://saugykla.teo.lt/Recover/Home.aspx?pid=66f28b53-0755-4bb0-bd5a-7b824da02d90&rm=0.

9. KAI UŽMIRŠITE SAUGYKLOS VARTOTOJO VARDĄ IR EL. PAŠTO ADRESĄ:
- jeigu Jūs privatus klientas, prisijunkite prie svetainės ManoTEO, nueikite į „Paslaugos ir užsakymai“ ir prie „Saugyklos“ spauskite „Keisti vartotojo duomenis“.
- jeigu Jūs verslo klientas, tai vartotojo vardas yra Jūsų el. pašto adresas. Kreipkitės į savo TEO vadybininką arba skambinkite telefonu 1816.

INSTALIUOKITE DABAR IR NAUDOKITĖS ŠIAIS PRIVALUMAIS!