Subscribe to our newsletter:

50 style – najlepsze marki w super cenach

Free
iPad
Genres:
  • Lifestyle
  • Entertainment
I want this app
Download from AppStore

Wyobraź sobie wielki sklep a w nim produkty najlepszych marek: Nike, adidas, Puma, Reebok, Umbro w niezwykle atrakcyjnych cenach. To 50 style– jedyny taki sklep, gdzie ubierzesz się od stóp do głów, bez zbędnego uszczerbku dla Twojego portfela.

Ta aplikacja pozwoli Ci na bieżąco sprawdzać aktualną ofertę, ceny i promocje, obowiązujące w sieci 50 style. Pobierz i zobacz, jakie spodnie, t-shirty, koszule, buty, plecaki i wiele innych dodatków możesz kupić w bardzo atrakcyjnej cenie.

50 Style to różnorodność tylu… od praktycznej konfekcji i obuwia codziennego, przez produkty sezonowe, aż po stroje sportowe amatorskie i profesjonalne. 50 Style to wszystko czego potrzebuje twoja garderoba, na dodatek w najlepszych cenach.

50 Style to ogólnopolska dynamicznie rozwijająca się siec. Mamy już 40 sklepów w całej Polsce, które codziennie zdobywają zaufanie zadowolonych klientów. Nasza firma to ponad dwudziestoletnie doświadczenie w pracy ze światowymi markami. Nasi partnerzy: Nike, adidas, Puma, Reebok, Umbro, Feewear - to tylko część znanych marek, których produkty są dostępne w naszym sklepie. Staramy się poszerzać naszą ofertę – tak by nasi klienci zawsze mieli poczucie udanych zakupów.

50 style to też dynamicznie rozwijający się sklep internetowy. Na stronie 50style.pl odnajdziesz produkty, które oferujemy w realnych sklepach. To również sposób na wygodne zakupy, bez wychodzenia z domu.

Obuwie i odzież Nike, adidas, Puma, Reebok, Umbro, Feewear w atrakcyjnej cenie w jednym miejscu – to musi być 50 style.

Dołącz do grona zadowolonych klientów!