Subscribe to our newsletter:

Wierzytelności

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Finance
I want this app
Download from AppStore

Wierzytelności Forfaktor - aplikacja dla nowoczesnych przedsiębiorców.

Potrzebujesz środków na finansowanie działalności? Twoi klienci opóźniają się z zapłatą? Chcesz się dynamicznie rozwijać i wyprzedzić konkurencję? - ta aplikacja jest dla Ciebie.

Aplikacja Wierzytelności przyśpieszy i ułatwi każdemu nowoczesnemu przedsiębiorcy odzyskanie swoich środków finansowych na prowadzenie i rozwój bieżącej działalności. Aplikacja przeznaczona jest przede wszystkim dla przedsiębiorców, którzy wyznają zasadę “czas to pieniądz” i nie chcą marnować swojego cennego czasu na ściąganie długów i upominanie się o płatności.

Dzięki tej aplikacji możesz między innymi, szybko i sprawnie dostarczyć do nas informacje i dokumenty niezbędne do zamiany na gotówkę posiadanych przez Ciebie wierzytelności. Dzięki temu będziemy mogli nabyć od Ciebie wymagalne, nieprzeterminowane, bezsporne wierzytelności. Staniemy się nowym wierzycielem, a Tobie w ustalonym terminie wypłacimy środki pomniejszone o nasze wynagrodzenie.

Korzyści jakie można uzyskać dzięki naszym usługom:

- skrócenie czasu oczekiwania na spływ środków z tytułu wystawionych faktur,

- wzrost zdolności firmy do regulowania bieżących zobowiązań,

- finansowanie dostosowane do potrzeb rozwojowych firmy,

- wykorzystywanie wiedzy i doświadczenia naszej firmy w zarządzaniu wierzytelnościami.

Świadczymy usługi dla szerokiej grupy odbiorców, naszymi Klientami są zarówno klienci indywidualni prowadzący działalność gospodarczą, jak również duże korporacje.

Zapraszamy do współpracy - pobierz aplikację i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów. Nasz doświadczony zespół wysoko wykwalifikowanych pracowników jest zawsze do Twojej dyspozycji.

NIE PRZYJMUJEMY WPISÓW DOTYCZĄCYCH OSÓB FIZYCZNYCH NIE PROWADZĄCYCH DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

WAŻNE. Przed uruchomieniem aplikacji zrób zdjęcia potrzebnym dokumentom (np.FV), by móc je załączyć do formularza