Subscribe to our newsletter:

Kent Meydanı AVM

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Lifestyle
I want this app
Download from AppStore

Kent Meydanı IPhone uygulaması müşterilerine akıllı telefonlar ve mobil cihazlar aracılığıyla hizmet veriyor. Kent Meydanı' na özel hazırlanmış bu uygulamayı IPhone' unuza, Ipad' inize ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
Bu uygulama ile Kent Meydanı' nda yer alan tüm mağazaların iletişim bilgilerine,
Kat planlarına,
Mağazalardaki promosyonlarına ,
AVM’deki etkinlik ve duyurularına,
AVM lokasyon bilgilerine
Erişebilirsiniz.
Ayrıca Kent Meydanı CRM Sistemine Ki! kart sahibi müşteriler Iphone ve Ipad' leri ile bağlanarak avm’den yaptıkları alışverişleri, kazandıkları puanları, kazandıkları çekiliş kuponlarını, puanlarına karşılık gelen hediyeleri ve kendilerine özel hazırlanmış anketleri görebilir ve işlem yapabilirler.
AVM’lerde arabanın park edilmesi ve dönüşte nereye park edildiğinin hatırlanmaması sorununuda çözen uygulama “Arabanın yerini hatırlamak için park edilen yerin numarasını akılda tutmak yerine mobil cihazınıza kaydediliyor. Uygulamaya daha önceden yüklenmiş olan AVM’nin otopark planı üzerinde arabanın yeri işaretleniyor ve AVM’den çıkarken arabalarını kolayca bulabiliyorlar.
Alışveriş Sepeti ilede müşterilerin alacakları ürünler alışveriş sepetine kaydediliyor ve alınmayan ürün olduğunda ekranda uyarı çıkıyor ve böylelikle eve eksik alışverişle dönme sorununun ortadan kalkıyor.
Ayrıca uygulayamaya giriş yaparak, iletişim bilgilerinden avm' nin harita üzerine bulunduğu noktayı görebilir, bulunduğunuz yerden rota çizdirebilirsiniz.