Subscribe to our newsletter:

mOrienteering

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Sports
  • Health & Fitness
I want this app
Download from AppStore

MOBO - orienteerumine mobiiliga.
MOBO sarnaneb tradtitsioonilise orienteerumisega maastikul, aga abivahendiks on nutitelefon. Kolm ühes mobiiltelefon asendab kaarti, kompassi ja märkeseadet.

Kontrollpunktid maastikul on tähistatud infotahvliga, kus on lühijuhend ja vastav QR ruutkood. Märke tegemiseks näita telefonile QR koodi ja kinnitus, et oled punktis käinud saadetakse serverisse. Mängu koduleheküljel mobo.osport.ee peetakse statistikat enim punkte kogunud mobiil-orienteerujate vahel.

MOBO on sobilik kõigile, kes hindavad sportliku eluviisi ja on huvitatud tehnoloogiast. MOBO pakub füüsilist koormust ja arendab orienteerumisoskusi.

----------------

MOBO is modern way to practice orienteering sport. Todays smartphone is 3-in-1 device for orienteer – map, compass and punching device all in one package. Still you need basic orienteering skills to complete courses- maps in phone are standard orienteering maps and for navigation you need to use built-in on-screen compass.
There are special signs in controls points with QR code. Punch information will be sent to server where you could see statistics of MOBO users.

MOBO application is developed for local permanent orienteering courses, but using this platform, it’s possible to organise outdoor orienteering events for everyone and everywhere.