Subscribe to our newsletter:

Interventional Cardiology Atlas

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Medical
I want this app
Download from AppStore

Editör: Dr. Jaroslav Januska, Hospital Podlesi a.s., Cardiac Centre, Trinec, Çek Cumhuriyeti

Bu Girişimsel Kardiyoloji Atlası, kardiyologlar, kalp cerrahları, dahiliye uzmanları ve kardiyolojik girişimsel imajları değerlendiren diğer hekimler için hazırlanmış projesinin – referans/öğrenim aracının iPhone / iPad sürümüdür.

Atlasımızın ilk sürümü genellikle koroner dışı girişimlerle ilişkilidir. Nadiren görülen anjiyogramların yanı sıra tipik örnekleri de bir araya getirdik ve günlük rutinlerde kullanılan prosedürleri de dahil ettik.

(Zentiva’nın koşulsuz eğitim desteği ile sizlere sunulmaktadır. İçeriğindeki tüm bilgi ve görüşler yazar ve üreticilere aittir.)


Özellikler >

- Bu eğitim aracının Lite sürümünde mükemmel kalitede anjiyogramlar, diğer açıklamalı imajlar ve videolar bulunmaktadır.
- Lite sürümü İnternet bağlantısı gerektirmektedir.
- Sunucumuzda bulunan örnek anjiyogram veri tabanı sürekli güncellenip geliştirilmektedir.

NOT: Bu uygulama iPhone 3G, 3GS, 4 ve 3. Nesil iOS (işletim sistemi) bulunan en az 4.0 sürümü dokunmatik iPod için uygundur. Video dosyalarının boyutu ve kalitesi optimizedir ve bu nedenle 3G üstü bağlantılar için kolayca yüklenebilir.

***** DESTEK

NOT: Video dosyalarının boyutu ve kalitesi optimize olup 3G bağlantısıyla rahatlıkla indirilir.

Uyarı

Tıbbi bilgiler sürekli değişmektedir. Standart emniyet önlemleri alınmalıdır ancak yeni araştırmalar ve klinik çalışmalar gerçekleştirildikçe sağaltım ve ilaç tedavisindeki değişiklikler de gerekli veya uygun olabilir. Tavsiye edilen dozu, uygulama yöntemini, süresini ve kontraendikasyonlarını doğrulamak için kullanılacak ilaçların üreticisi tarafından sağlanan en güncel bilgileri kullanıcının kontrol etmesi tavsiye edilmektedir. Deneyim ve hasta bilgilerine dayanarak her hastaya uygun dozajı ve en iyi tedavi yöntemini belirlemek hekimin sorumluluğundadır. Bu yayından dolayı ortaya çıkan şahsi ya da mülki zararlarda ve/veya hasarlarda Yayıncı ya da editörler/katkıda bulunanlar herhangi bir sorumluluğu kabul etmez.
Copyright © 2013 Medica Publishing&Consulting Ltd., Tüm hakları mahfuzdur.