Subscribe to our newsletter:

Ryboszukacz

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Sports
  • Lifestyle
I want this app
Download from AppStore

Ryboszukacz daje możliwość przeglądania dostępnych łowisk wędkarskich na terenie całego kraju. Mapa domyślnie obejmuje obszar o promieniu 25 kilometrów od aktualnego położenia Twojego telefonu determinowanego przez nawigację GPS. Ponadto możesz wyszukiwać dostępne łowiska po nazwie akwenu wodnego, sortować je według występujących na nich gatunków ryb lub wyświetlać je według konkretnego województwa. Funkcja navigatora łowisk oraz możliwość przełączania pomiędzy mapą satelitarną a drogową ułatwi Ci sprawdzenie dogodnego dojazdu do wybranego akwenu.

Wybierając dane łowisko będziesz mógł sprawdzić kto jest jego właścicielem, jaki jest jego rybostan czy też jaka panuje aktualna pogoda nad akwenem. Ponadto istnieje możliwość wykonania bezpośredniego połączenia telefonicznego do zarządcy, odwiedzenia jego witryny WWW oraz zredagowania wiadomości e-mail. Korzystając z funkcji “sprawdź pogodę” dowiesz się jaka jest prognoza pogody na kolejne trzy dni – co znacznie ułatwi Ci planowanie wędkarskich wycieczek.

Dzięki funkcji dziennika połowów będziesz w stanie bardzo szczegółowo udokumentować swoje zdobycze. Wystarczy, że zaznaczysz na mapie łowisko, na którym złowiłeś rybę a Ryboszukacz w bardzo intuicyjny sposób pozwoli Ci uzupełnić pozostałe dane na temat połowu. Szczegóły wypraw wędkarskich wzbogacane są o fragment mapy wybranego akwenu oraz o pogodę panującą w czasie połowu.

A jeśli okaże się, że Ryboszukacz nie uwzględnia Twojego ulubionego łowiska? To nic straconego! Przy pomocy opcji „Moje Łowiska” będziesz w stanie stworzyć własną ulubioną listę akwenów, na które uczęszczasz. Bez względu na to czy łowiska znajdują się na rzece Amazonce czy u wybrzeży Sydney – Ryboszukacz zawsze dostarczy Ci potrzebnych informacji o pogodzie.


Aplikacja zawiera wszystkie najbardziej niezbędne i przydatne wędkarzowi informacje:

- mapa łowisk (ponad 1300 pozycji) z możliwością segregacji akwenów według nazwy, województwa oraz według konkretnego gatunku występującego na łowiskach

- dziennik połowów – pozwalający na dokumentowanie wypraw wędkarza

- możliwość dodawania łowisk za pomocą Kreatora Łowisk na portalu FB (https://apps.facebook.com/ryboszukacz)

- funkcja nawigatora, determinująca trasę do wybranego łowiska, jej odległość oraz przybliżony czas podróży

- własna mapa łowisk – dająca wędkarzowi możliwość tworzenia unikatowej listy łowisk w wielu miejscach na świecie oraz sprawdzania dla nich pogody

- przybliżone wskazanie położenia telefonu, które pozwoli Ci odnaleźć się na kilkudziesięcio hektarowych akwenach podczas połowów z łodzi

- cztery różne regulaminy połowów

- atlas ryb – zawierający:
opisy;
fotografie;
wymiary ochronne;
limity połowów dla poszczególnych gatunków;
najlepszy okres połowów;
sugerowane przynęty;
okresy ochronne;
informacje o rekordach;

- kalendarz brań - z wyszczególnionymi gatunkami na dany miesiąc

- prognoza pogody dla konkretnego łowiska (aktualna oraz na najbliższe 3 dni: wschód-zachód słońca, temperatura, opady deszczu i śniegu, ciśnienie atmosferyczne, prędkość i kierunek wiatru, wilgotność powietrza)

- informacje kontaktowe do właściciela wybranego łowiska (numer telefonu, strona www, adres e-mail)

- aparat – dający możliwość udokumentowania złowionej zdobyczy

- galeria – dzięki, której bardzo sprawnie opublikujesz swoje zdobycze w serwisie Facebook

- pełna integracja z serwisami społecznościowymi takimi jak Twitter oraz Facebook, które pozwolą Ci w bardzo prosty sposób podzielić się z przyjaciółmi informacją o Twoich zdobyczach


Mile widziane są wszelkie opinie, wskazówki, sugestie czy też propozycje nowych łowisk, które można wysyłać za pomocą funkcji “Wyślij opinię o produkcie” w zakładce “Opcje”.

Należy pamiętać jednak, że do osiągnięcia pełnej funkcjonalności aplikacji potrzebne jest stałe połączenie z Internetem, oraz wystarczająco mocny sygnał GPS, który ułatwi określenie Twojej lokalizacji.