Subscribe to our newsletter:

Diyetkolik.com Diyet Egzersiz

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Health & Fitness
  • Medical
I want this app
Download from AppStore

Diyetkolik.com, uzmanlar tarafından kişisel özelliklerine ve ihtiyaçlarına uygun olarak hazırlanan diyet listesi ve egzersiz planlarının bulunduğu bir sağlıklı yaşam platformudur. Online takip sistemi sayesinde gerekli zamanlarda seni uyarılarla yönlendirir ve diyet yaparken ihtiyaç duyduğun konularda sana destek olur. Burası aynı zamanda sağlıklı yaşam ile sağlıklı beslenme hakkında uzmanlar tarafından paylaşılan içeriklere ulaşabileceğin bir platformdur.

Temel Özellikler
- Sana en uygun diyet listesi ile egzersiz planları
- Öğün öncesi hatırlatmalar
- Su tüketimi hatırlatmaları
- Gün içinde tükettiğin besinlerin ayrıntılı raporu
- Arkadaşlarının kilo durumu ile kaçamaklarını görüntüleme
- Sürecini günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak özetleyen grafikler

Uygulamayı indir, 1 günlük ÜCRETSİZ Deneme Paketi ile sana en uygun diyet listesi ve egzersiz planlarını gör ve online takip sisteminin diyet yaparken sana nasıl destek olabileceğini öğren!

Diyetkolik.com Diyet ve Egzersiz uygulamasında, satın aldığın pakete göre uygulamanın farklı özelliklerinden yararlanabilirsin.

1.Ücretsiz Üyelik
- "Besin Değeri Öğren" özelliğiyle Türk mutfağına ait birçok yemek dâhil, dilediğin yiyeceğin besin değerlerine ve kalori bilgisine anında ulaşabilirsin.
- Diyetisyen ve egzersiz uzmanlarının zayıflama, kilo alma, sağlıklı yaşam konularındaki paylaşımlarını takip edebilirsin.

2.Standart Paket
- Kişisel özelliklerine en uygun diyet listesini alabilir sıkılmadan diyetini sürdürebilirsin.
- 'Tüh be' özelliğini kullanarak, yememen gereken bir şey yediğinde pişmanlığını arkadaşlarınla paylaşıp seni motive etmelerini sağlayabilirsin.
- Diyet listenin yanı sıra, tükettiğin su miktarını takip edebilirsin.
- Sana uygun hazırlanan egzersiz programını dilediğin her yerde (evde, işte, spor salonunda) kolaylıkla uygulayabilirsin.


*Bölgesel zayıflama, fit olma, kilo alma, kas yapma gibi amaçların veya beslenmeni etkileyebilecek bir sağlık sorunun varsa, diyet listesi ile egzersiz planının tamamen sana özel olarak hazırlanması için www.diyetkolik.com adresine giderek web üzerinden Özel Paket satın alabilir ve satın aldıktan sonra bu uygulama ile birlikte kullanabilirsin.

Standart Paket aboneliği hakkında;
- Standart Paket'ten 1 aylık ve 3 aylık abonelik seçenekleriyle faydalanabilirsin. Abonelikler 1 Aylık – 24.99 TL / 3 Ay – 56.99 TL olarak ücretlendirilir. Abonelik ödemesi, ödeme onaylama aşamasında iTunes hesabın üzerinden gerçekleştirilir.
- Her abonelik periyodu yenilendiğinde ve abonelik süresince, diyet listesi ile egzersiz planların ölçülerindeki değişimlere paralel olarak güncellenir.
- "Account Settings"de yer alan Auto-Renew kapatılmadığı takdirde, mevcut abonelik süresinin sona ermesinden 24 saat önce abonelik yenilenir.
- Seçtiğin Standart Paket üyeliğine bağlı olarak, 24.99 TL / 56.99 TL mevcut abonelik süresinin sona ermesinden 24 saat önce iTunes hesabından çekilir.
- Abonelikler kullanıcılar tarafından kontrol edilebilir. Satın alma işleminin gerçekleşmesinin ardından "Account Settings"den Auto-Renew'ı kapatarak, bir sonraki dönemde aboneliğin yenilenmesini sonlandırabilirsin.
- Aktif abonelik süresince, mevcut abonelik iptal edilemez.
- Gizlilik ve Koşullar metinlerine buradan ulaşabilirsin: https://www.diyetkolik.com/odeme/sozlesmeler/
- Soru ve önerilerin için 0850 33 34938 numaralı ücretsiz danışma hattımızı arayabilir veya uygulamada yer alan Bize Ulaşın formunu kullanarak bize e-posta gönderebilirsin.

What's New in Version...
- Kullanıcı deneyimine göre geliştirilmiş arayüz tasarımı
- Günlük performansın kolayca izlenebileceği ana sayfa tasarımı
- Ana – ara öğün hatırlatmaları
- Öğün paylaşma (Facebook, Twitter, E-posta)
- Öğün fotoğrafı çekme
- Mod ekleme
- Motivasyon ekleme/değiştirme
- Profil resmi ekleme/değiştirme
- Tüh be önerileri
- Alternatif besinler
- Günlük/haftalık/aylık/yıllık raporlar
- Mesajlaşma özelliği
- Sistem hatalarının giderilmesi