Subscribe to our newsletter:

QuickTeacher Angļu valoda

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Reference
  • Education
I want this app
Download from AppStore

Angļu valodas QUICK TEACHER pašmācības programma - labākais veids, kā patstāvīgi apgūt angļu valodu.
Programmas QUICK TEACHER tiek speciāli radītas tiem, kuri sen vēlas iemācīties angļu valodu, bet kuriem nav laika mēnešiem ilgi apmeklēt svešvalodu kursus.
Programmas QUICK TEACHER ir priekš tiem, kam nepieciešama metodika, kā ātri iemācīties valodu, bet kuriem nav iespējas pielāgoties valodu kursiem vai pasniedzējam.
Jūs varat mācīties pēc programmas QUICK TEACHER neatkarīgi no angļu valodas zināšanu līmeņa – apgūstiet valodu no nulles, atjaunojiet zināšanas, kuras tika iegūtas daudzus gadus atpakaļ, pilnveidojiet savas iemaņas. Un pat ja jūs pilnīgi nepārzināt angļu valodu, pateicoties QUICK TEACHER programmai, jūs varēsiet ātri pāriet no pamata zināšanu līmeņa uz vidējo un tālāk – uz attīstītu angļu valodas zināšanu līmeni.
Jūs varēsiet:

+ patstāvīgi iemācīties angļu valodu no nulles
+ strauji paaugstināt vārdu krājumu angļu valodā
+ ātri atjaunot valodas zināšanas
+ iegūt augstāku amatu, kad nepieciešamas angļu valodas
zināšanas
+ bez satraukuma kārtot testus vai eksāmenu par valodas zināšanām
+ brīvi runāt angļu valodā ceļojumu vai komandējumu laikā
atrast jaunu darbu prestižā kompānijā vai ārzemēs
+ iegaumēt angļu valodas vārdus ātri un uz mūžu

Nodarboties pēc programmas QUICK TEACHER ir vienkārši un ērti. Unikālais palīgs „Virtuālais skolotājs” secīgā režīmā pavada jūs katrā mācību posmā, pieejami un viegli māca saprast valodas nesēju runu un pareizi tulkot no angļu valodas uz dzimto valodu un otrādi, pārbauda jūsu zināšanas, palīdz labot kļūdas, uzvedina uz pareizām atbildēm, trenē izrunu un pareizrakstību.