Subscribe to our newsletter:

Futbol Quiz

$0.99
iPhone / iPad
Genres:
  • Sports
  • Games
  • Sports
  • Trivia
I want this app
Download from AppStore

Futbol Fanatikleri için hazırlanan Futbol Quiz oyunu yayında!
Futbol Quiz oyunu ile çok eğlenceli dakikalar sizleri bekliyor. Futbol Quiz sayesinde genel kültürünüz artmakla beraber,arkadaşlarınızla eğlenceli dakikalar sizi bekliyor olacak. Futbol Quiz bir genel spor kültür yarışması olmakla beraber öğretici ve eğlenceli bir uygulamadır.

★GENİŞ SORU ARŞİVİ★
Geniş soru arşivi sayesinde farklı sorularla karşılaşıp, istediğiniz kadar yarışabilirsiniz. Arkadaşlarınız arasında yarışabilir bireysel olarak becerilerinizi kontrol edebilirsiniz.

★GAME CENTER★
Game Center'da aldığınız puanı yazdırabilirsiniz. Binler arasına sizde isminizi yazdırın. En üstte listede bende varım diyebilirsiniz.

★İNTERNET YOK!!★
İnternet bağlantısı ihtiyaç duymadan, offline olarak istediğiniz her yerde dolmuşta,metroda,evde,iş yerinde sıkılmadan oynayabilirsiniz.

★3 TANE JOKER★
Arkadaşına sorma telefon ile, Seyirci, Yarı Yarıya joker haklarını kullanarak soruyu bilmenize yardımcı olan joker hakların olacak.
✔ Joker hakların kullanırken yapay zeka kullandık sorunun zorluk derecesine göre size yön göstermektedir.

★DİĞER ÖZELLİKLERİ★
✔ Oyunda En 50puandan başlayarak 15 basamak halinde 1 Milyon puana ulaşırsınız.
✔ Oyun içinde yarı yarıya joker hakkını kullanabilirsiniz.
✔ Telefonla joker bölümü vardır. Bu bölümde uygulama da yapay zeka kullanılmıştır. Zorluk derecesine göre doğru cevap vermek oranı düşmektedir.
✔ 1000Puan ve 32000Puan barajları vardır. Game Center'a skorunuzu bildirebilirsiniz.
✔ Her soru için saniye sınırınız vardır.


★★Bütün soruları bilirseniz Quiz Şampiyonu olursunuz.★★
Oyunumuz iPhone3G,iPhone 3GS, iPhone 4,iPhone 4S, iPod (3 ve 4.nesiller), iPADin tüm versiyonlarını destekler. IOS 3.2 ve üzeri tüm versiyonlarda test edilmiş ve kullanılmaktadır.

Mavi Games
Bol Şanslar