Subscribe to our newsletter:

Generali Mobil

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Utilities
  • Travel
I want this app
Download from AppStore

Generali Mobil ;

MyMobility’nin yaratıcısı ve Türkiye’nin ilk iphone yol yardım platformunun kurucusu olan Europ Assistance Türkiye’nin yaratmış olduğu platformu kullanarak müşterilerine IOS, mobile ağında kesintisiz ve en yüksek kalitede yol yardım hizmeti vermektedir.

Generali Mobil uygulaması ihtiyaç anında konumunuzu GPS ile tespit ederek araç bilgilerinizi, kasko / sigorta bilgilerinizi ve kişisel bilgilerinizi anında sisteme iletir. Böylece saniyeler içinde ilgili çağrı merkezimiz sizinle iletişime geçerek, hiçbir bilgi alımına yada adres tarifine gerek kalmadan tamamıyla elektronik ortamda saniyeler içerisinde size en kısa sürede gerekli yardımı ve hizmeti ulaştırır.

Generali Mobil uygulaması içinde Mobil yol yardım özelliği dışında ayrıca;

İhtiyaç duyulan telefon numaraları ( acil telefon numarları ve diğer genel numaralar )
İlk Yardım kitapçığı ve ilkyardım esnasında yapılması gerekenler bölümü
Yakınımdakiler ( Konum tespit özelliği ile bulunduğunuz yere en yakın ATM, Banka, Restorant vs gibi POI lerin bulunması ve harita üzerinde gösterimi , Maps sistemi ile şeçilen noktaya yol tarifi )
Ürünler :EA ve İş ortaklarımıza ait ürünler , açıklamaları ve bilgi alınabilecek telefon numaraları
Profilim : Kişisel ve aracınızla ilgili bilgileri içeren ve güncellemenizi sağlayan bölüm
Bakım Takvimi : Araçınız ile ilgili tüm periyodik bakım, trafik sigortası yenileme, vergi ödeme, periyodik muayene günü gibi önemli tarihleri tanıtabileceğiniz ve günü geldiğinde sizi otomatik olarak uyaracak ve gereken işlemleri hatırlayacak olan elektronik takvim modülü.

özellikleri de mevcuttur.

Yeni nesil kod – arabirim yapısı ve teknolojisi sayesinde uygulamanın kendisini güncellemeye gerek kalmaz, tüm içerik ve özellikler siz uygulamayı çalıştırdığınızda ana sistem ile anında eşitlenir.

Ayrıntılı bilgi için http://www.europ-assistance.com.tr/mra adresine göz atabilirsiniz.