Subscribe to our newsletter:

Český Poker

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Games
  • Entertainment
  • Card
  • Casino
I want this app
Download from AppStore

Celosvětově nejoblíbenější karetní hra Texas Hold’em Poker je konečně k dispozici i v Češtině pro Váš iPhone, a to zdarma a bez nutnosti jakékoli registrace!

U našich herních stolů máte možnost se setkat živou komunitou českých hráčů, která se rychle vytvořila okolo verze Českého Pokeru pro Facebook. Snadno můžete přizvat své přátele a zahrát si s nimi, ať jste kdekoli. Ovládání je jednoduché a hra má spád.

Hru pro Vás připravuje profesionální a nadšený tým, k dispozici je uživatelská podpora. Designéři pro vás připravili poutavou grafiku. Hra přináší řadu „vychytávek“ a jedinečný systém herních bonusů, které si můžete pořídit za vyhrané žetony.

Ať chcete změřit síly s těmi nejlepšími, procvičit svou schopnost strategie a psychologie nebo si jen aktivně odpočinout při hře s přáteli, hra Český Poker je tou pravou volbou pro Vás. Neváhejte a pojďte to zkusit!

Co na vás čeká?

-Hra je zdarma a kromě iPhone lze hrát i na Facebooku a iPadu

-Možnost okamžitého zahájení hry s ostatními živými hráči

-Hra u jednotlivých stolů, vyřazovací turnaje velké šampionáty o ceny

-Hrajte se svými přáteli a nebo se seznamte ostatními hráči, můžete využít řadu speciálních funkcionalit, rozdávat dárky, dotvořit si svého avatara podle libosti

-Sledování žebříčku nejlepších hráčů a možnost propracovat se v hierarchii profíků až na Krále Pokeru