Subscribe to our newsletter:

Kaşmir

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Business
I want this app
Download from AppStore

Türkiye'nin en büyük halı üreticisi olan Kaşmir Halı'dan kendisi gibi özel bir iPhone uygulaması. Uygulama üzerinden Kaşmir Halı’nın tüm koleksiyonlarına ve koleksiyonlardaki halıların tüm detaylarına ulaşabilirsiniz. Detaylı ürün inceleme sayfasında ilgilendiğiniz halının malzeme, üretim tekniği ve fiyat bilgilerini görebilirsiniz. Ayrıca incelediğiniz halıyı interaktif paylaşım butonları yoluyla isterseniz mail gönderebilir, isterseniz Twitter ve Facebook aracılığıyla takipçilerinizle paylaşabilirsiniz.

Yeni versiyonda eklenen bölümler;
- İnteraktif stüdyo: Duvar, zemin ve mobilya renklerini değiştirerek evinize en uygun Kaşmir halıyı bulabileceksiniz.
- Kaşmir Evimde: Mobil cihazınızın kamerasının yardımı ile en güzel Kaşmir halı ürünlerini odanızda görerek ürün seçimi yapabileceksiniz.
Ayrıca bu bölümlerde oluşturduğunuz fotoğrafları sosyal medyada paylaşabilir veya mail olarak sevdiklerinize gönderebilirsiniz.


Kaşmir iPhone uygulamasının pratik arayüzü sayesinde ürünler ve koleksiyonlar arasında kolayca gezinebilir, Kaşmir’in renkli dünyasıyla ilgili her türlü içeriğe basit bir dokunuşla erişebilirsiniz. 

Uygulamada Kaşmir Halı ile ilgili tüm haberler, e-kataloglar, halı ile ilgili yararlı bilgileri ve daha fazlasını da bulabileceksiniz. 

Uygulama içerisindeki ‘Benim Güzel Evim’ bölümünde ise evinizde çektiğiniz Kaşmir Halı fotoğraflarını internetten yükleyip, iPhone üzerinden görüntüleyebilecek, oylayabileceksiniz. 

Uygulama içerisinde iliştirilmiş modüller aracılığıyla ise size en yakın Kaşmir bayi ve satış noktalarını bulabilir, bu noktaların yerlerini haritada görebilirsiniz. 

Türkçe ve İngilizce olarak hazırlanan uygulama cihazınızın dil ayarına göre otomatik olarak dil seçimini yapacaktır.