Subscribe to our newsletter:

ZaytungHD

Free
iPad
Genres:
  • News
  • Entertainment
I want this app
Download from AppStore

Dürüst, Tarafsız, Ahlaksız Haber

ZaytungHD, zaytung.com'un ipad için özel olarak hazırlanmış resmi uygulamasıdır.

Son dakika'dan Haber'e, Spor'dan Fotohaber'e, İstatistik'ten Astroloji'ye hatta Halkın Sesi"ne kadar artık zaytung.com'da ne varsa aynısı anında ZaytungHD uygulamasıyla ipad'inize geliyor.

Zenginleştirilmiş Ana sayfa ile siteye eklenen en yeni haberleri kompakt bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. Haber görüntüleme sayfasının font büyütme-küçültme, resme zoomlama, sağa sola kaydırarak haberler arasında gezinme, favorilere kaydetme gibi özellikleri sayesinde haberleri çok daha kolay okuyabilir ve paylaşabilirsiniz.

ZaytungHD uygulamasının en önemli özelliklerinden biri "Rastgele" düğmesidir. Bu sihirli düğme vasıtasıyla zaytung içeriğinden rastgele seçilmiş haberlerle güncel zaytung dışında bambaşka bir içeriğe ulaşabilirsiniz. Fazla anlatmaya gerek yok, deneyin görün bizce.


Offline çalışabilen "Favoriler" bölümü ile ipad'iniz internete bağlıyken haberleri favorilerinize kaydederek offline modda, istediğiniz yerde, istediğiniz zaman, internet bağlantısı gerektirmeksizin okuyabilirsiniz.

ZaytungHD uygulaması tercihe göre dikey ya da yatay çalışabilmektedir.

Uygulama ilgili her türlü sorununuza yanıt alabilmeniz için info@goworksmobile.com adresine mail atabilirsiniz.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir ve zaytung.com ana sayfasına yer alan manşet ve son dakikalara ulaşabilirsiniz. İlaveten geri kalan haberlerin özet bilgilerine aynı şekilde ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

İsterseniz 1 aylık üyelik için 2.99 USD, 6 aylık üyelik için 16.99 USD ve 1 yıllık üyelik için 32.99 USD ödeme ile abone olabilirsiniz. ZaytungHD uygulamasına abone olarak zaytung.com’da yayınlanan güncel haberlerin tümüne ulaşabilir geriye doğru yüzlerce haber görüntüleyebilir ve favorilerinize ekleyerek beğendiğiniz haberleri uygulamanın içine kaydedebilirsiniz.

Aboneliğin otomatik yenileme özelliği vardır. Abonelik süresi sona erdiğinde otomatik olarak yapılan yenileme işlemlerinde, itunes hesabınız aracılığıyla, seçilen periyoda göre 1 Aylık 2.99 $, 6 aylık 16.99 $, yıllık 32.99 $ ödeme yapılmış olur. Eğer ayarlarda yer alan auto-renew ayarı abonelik periyodu bitiminden 24 saat öncesine kadar kapatılmadıysa, abonelikler otomatik olarak yenilenir. Yenileme işlemi için itunes hesabınızdan çekim işlemi, abonelik bitiminden 24 saat önce yapılabilir. Satın alma işleminden sonra account settings’ten auto renew kapatılarak, sonraki abonelik döneminde yenileme işleminin yapılması engellenebilir. Aktif abonelik periyodu içinde, aktif abonelik iptal edilemez. Otomatik yenileme istemiyorsanız uygulamaya abone olduktan sonra itunes ayarlar bölümünden yenileme özelliğini iptal edebilirsiniz.