Subscribe to our newsletter:

Teatr Dramatyczny 2008-2012

Free
iPad
Genres:
  • Entertainment
  • Catalogs
I want this app
Download from AppStore

Teatr Dramatyczny 2008-2012 to multimedialny dokument cyfrowy podsumowujący cztery niezapomniane sezony działalności Teatru Dramatycznego m.st. Warszawy im. Gustawa Holoubka pod dyrekcją Pawła Miśkiewicza.

Znajdują się w nim najciekawsze fotografie ze spektakli Dramatycznego, przedstawień i performance'ów festiwalowych, jak i projektów pozateatralnych – dyskusji, warsztatów, akcji społecznych, plakaty takich twórców, jak Robert Czerniawski, Bartek Arobal czy Paweł Nowicki, a także zdjęcia znanych i skrywanych przestrzeni Teatru mieszczącego się w historycznym budynku Pałacu Kultury i Nauki. Album ten to również opowieść o miejscu – przez jednych zwanym sceną eksperymentalną czy nawet kontrowersyjną, przez innych kultową; o miejscu, które przez te cztery lata na stałe wpisało się w kulturalną mapę Warszawy.

Uwaga: Aplikacja przechowuje lub uzyskuje dostęp do danych na Twoim urządzeniu.

Używamy anonimowych informacji zapisanych na Twoim urządzeniu w celach reklamowych i statystycznych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, nie instaluj aplikacji. Poprzez instalację naszej aplikacji akceptujesz zasady opisane w naszej polityce prywatności.