Subscribe to our newsletter:

Novagun: Uzay Oyunu

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Games
  • Entertainment
  • Action
  • Arcade
I want this app
Download from AppStore

Türkiye'nin ilk çok kullanıcılı online oyunu

Novagun evreninde aksiyon ve heyecan zirvede. Katılmak için hemen uygulamayı indir.

Kalkanlar aktif, rölativistik iticiler %100 de, tam yol ileri!

Sosyal oyuncular, aksiyon severler bu kez kozlarını uçsuz bucaksız Novagun uzayında paylaşıyor. İki tip silahınız var. Atıcılar ve cephanelerden oluşan silah sisteminiz ve kalkanları delip geçen nova silahı.

Karşınıza çok ilginç tasarımlarıyla düşman uzay gemileri çıkabilir ve bir anda etrafınızı sarabilirler. Tetikte olmakta fayda var.

Ayrıca başka bir kullanıcının uzay gemisi de pekala size saldırabilir ve geminize yeterince zarar verdikten sonra o yıllardır biriktirdiğiniz değerli toryum hazinenizi yağmalayabilir.

Siz en iyisi bir filoya katılın ve yardımlaşarak ortaklaşa gelişin. Yoksa bu engin uçsuz bucaksız karanlık sonsuzlukta başınıza neler gelir kim bilir?

Filonuzla beraber yol alırken uzayın derinliklerinde terkedilmiş ama oldukça ihtişamlı ve gezegene yakın büyüklükte uzay gemilerine rastlayabilirsiniz. Bu devasa gemilere karşı yapacağınız toplu savaşı kazanırsanız geminin kontrolü size geçecek.

Kendi silah teknolojileriniz ve dronlar ile ana gemilerinizi donatıp savaşlarda bir üs olarak kullanabilecek ve üzerlerindeki bir dağ büyüklüğünde olan silahları kontrol edebileceksiniz.

Şimdi ücretsiz uygulamayı indir ve oyuna başla.